Продовжуючи серію статей про землю сільськогосподарського призначення, варто зазначити, що наразі на порядку денному — конкретна інструкція щодо продажу-купівлі землі: що саме робити, куди і з чим бігти, аби 1 липня 2021 року власники землі та бажаючі її придбати зустріли у всеозброєнні та не наробили помилок.
З 1 липня 2021 року фізичні особи — громадяни України зможуть набувати права власності на землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, землі для ведення особистого селянського господарства, а також земельні частки (паї) у розмірі до 100 га.
Ще з першим оприлюдненням законопроєкту 1210 бізнес-спільнота була схвильована можливим додатковим оподаткуванням своїх компаній, жару у вогонь додавали безкінечні юридичні заходи, які продовжували лякати власників бізнесу новим податковим навантаженням.
Закон України 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (Закон) оправдовує свою назву та дійсно змінює та доповнює багато норм Податкового кодексу України (ПКУ).
Закон України 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (Закон) той самий, що настрахав як український так і іноземний бізнес на території України, вже в дії.