Оригінальні великодні вінки, дерева, гнізда, гірлянди, квіткові композиції — все це допоможе вам створити в будинку святкову атмосферу.

Великодній вінок

Такий декор поки для нас в новинку, хоча в Європі використовується вже давно. Вінок ефектно виглядає і головне — створює святкову атмосферу буквально з самого порога. Втім, вінок необов'язково вішати на вхідні двері, він буде відмінною прикрасою будь-якого куточка вашого будинку. 

 

Використовуйте для основи вінка гілки верби, а для прикраси — писанки і яскраві стрічки. Кольори вибирайте світлі, весняні — жовтий, зелений, рожевий, адже Великдень — це символ пробудження і оновлення.

Великоднє дерево

У Німеччині та Великобританії традиція прикрашати великоднє дерево існує вже кілька століть. Чому б не спорудити таке деревце і нам? Знадобляться гілочки верби або просто голі гілки (їх можна пофарбувати в білий колір).

 

 Помістіть гілки у вазу, наповніть її піском або галькою і приступайте до прикрашання. Весняні квіти, писанки (для декорування слід використовувати тільки шкаралупу або пластикові/дерев'яні муляжі яєць), стрічки, великодні кролики — вибирайте декор на свій смак.

Великодні гнізда

Декоративні пташині гнізда стануть чудовою прикрасою святкового столу. Використовуйте тонкі гілочки верби або суху траву, за допомогою картонної основи і клею спорудіть із них гніздо. Всередину викладіть пір'ячко, писанки, шматочки кори, шишки, гілочки верби. 

 

Великодні композиції

Ніжна композиція з весняних квітів миттєво наповнить будинок святковим настроєм. Доповнити їх можна стрічками, фетровими іграшками, корінням, мохом, травою і, звичайно, крашанками. 

 

Великодні гірлянди

Відмінна ідея — виготовити великодню гірлянду і прикрасити вікна або розмістити її на стіні. Можна вирізати різнокольорових зайців або птахів зі щільного картону або фетрового паперу і повісити їх за допомогою декоративних дерев'яних прищіпок на мотузку. А можна просто прикрасити вікна в будинку писанками на довгих стрічках. 

 

AgroPortal.ua за матеріалами Life.nv.ua

Мультимедіа