З повагою до людей та землі, або як ІМК 10 років відзначила

08 червня 2017, 08:01 7913

Із чим у вас асоціюється останній вік-енд весни? Більшість не замислюючись відповість: так столиця України святкує День народження. Проте не лише Київ був іменинником 27 травня. AgroPortal.ua отримав чудову можливість побувати на святі креативних аграрних розваг, безмежного позитиву, дзвінкого дитячого сміху та добра.

Саме в цей день у Чернігові агрохолдинг ІМК на центральній площі міста відсвяткував свій 10-й, ювілейний рік роботи на аграрному ринку країни.

 

Робочі кроки за 10 років

ІМК розпочала свою діяльність у 2007 році з двох підприємств на Полтавщині з земельним банком 20,6 га. За 10 років компанія поступово перетворювалася на одного з найпотужніших гравців сільськогосподарського сектору країни і тепер обробляє 136 тис. га землі, працює в трьох областях (Чернігівській, Сумській і Полтавській) та надає роботу більш як 2700 людям.

 

«За цей час ми чимало досягли, тож нам є про що звітувати і що святкувати,— зазначив, відкриваючи свято, гендиректор ІМК Алекс Ліссітса. — Та ми не зупиняємося. ІМК осучаснює свої потужності, модернізує ферму у Великому Злієві й будує елеватор у Носівці, удосконалює структуру, впроваджує інновації і залучає інвестиції».

 

За його словами, таких успіхів вдалося досягти завдяки згуртованій і сильній команді, тому ІМК продовжує рухатися вперед і розвиватися, «прагнучи бути новаторами, але й не забуваючи про своє коріння».

«На знак цього в ювілейний для себе рік ми оновили наш логотип, у якому тепер є стародавній український символ засіяного поля», — констатував Алекс Ліссітса.

З повагою до людей та землі 

Основним принципом роботи ІМК, яка рухається сьогодні інноваційним шляхом, залишається повага до людей та землі. Це головна теза, що звучала з вуст людей, які приїхали на святкування.

 

«ІМК — це високі технології, достойна конкуренція і турбота про людей, за що честь їй і хвала», — зазначив голова Ніжинської райдержадміністрації В’ячеслав Івашин.

 

«Нам приємно, що компанія багато уваги приділяє соціальним питанням, а зобов’язання, які бере на себе перед населенням, із честю виконує. Хочемо побажати нам плідної подальшої співпраці, а компанії — розвитку і процвітання», — так вітали компанію-ювіляра офіційні гості з Ічнянщини — голова Ічнянської райдержадміністрації Григорій Герасименко та голова Ічнянської райради Олександр Бондар.

 

Людям, які працюють під гаслом «з повагою до людей та землі», наснаги та подальших успіхів у діяльності, миру в родинах та країні побажала і заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

 

За її словами, високі місця, які Україна посідає на світовому ринку сільськогосподарської продукції, як пазли, складаються з роботи кожного підприємства. «ІМК за порівняно недовгий період перетворилася на одну з топових компаній нашої країни. Це приклад того, як можна працювати, розвиватися й диверсифікувати свою діяльність. Ідеться не тільки про економічні показники, а й про сприяння сільському розвитку й соціальну відповідальність», — додала заступник міністра.

Аграрний калейдоскоп позитиву та добра 

У Чернігові, швидше за все, не знайдеться тих, хто не відвідав ІМК-fest.

 

Неймовірний аромат вуличної кухні, безкоштовне частування українським червоним борщем із м’ясом та кропом, дитячий сміх, пісні, танці — усе це створювало піднесений настрій і атмосферу сімейного відпочинку. Організаторами все було продумано до дрібниць, аби кожен гість хоча б на один день забув про усі свої негаразди і турботи та відсвяткував десятиріччя успішної компанії на всі 100!

 
 

Центральну площу міста умовно поділили на тематичні зони.

 

Тут вам і лабіринт із тюків соломи, і ростові ляльки у вигляді поросяток, корівок чи кукурудзи, і жонглери, і шоу мильних бульбашок, і «веселе родео», і корову навіть можна було подоїти. Крім активних розваг, для батьків та дітей працювало містечко майстер-класів.

 
 
 
 

Кипіла робота над створенням сакральних ляльок-мотанок та ліпленням фантастичних тваринок із глини. Маленькі художники разом із дорослими створювали власними руками унікальне печиво-розмальовку. А поринути у світ чарівного, таємничого древнього ремесла та ще й виготовити власний глиняний виріб можна було на майданчику гончарного  мистецтва.

Окрема цікава локація — виставка сучасної сільськогосподарської техніки.

 

Гіганти-трактори та сівалки, немов автоботи-трансформери, заворожували як дітлахів, так і дорослих.

 

А хто і тут не знайшов собі до душі розваги, зміг долучитися до безкоштовних екскурсій історичною частиною міста або ж зафіксувати та залишити на згадку неперевершені емоції на ексклюзивних фотомайданчиках, зокрема стати «Зіркою Інстаграму».

 

Показали свої вміння й керівники компанії.

 

Під час кулінарного змагання довели: в ІМК уміють не тільки вирощувати картоплю, а й готувати з неї смачні страви. Картопля по-карпатськи, картопляники, картопля по-селянськи, молода картопля з кропом, смажена картопля з грибочками — від аромату приготовлених наїдків у вболівальників голова йшла обертом, а учасники змагання гостинно частували глядачів своїми кулінарними шедеврами.

 
 
 
 

Увечері ж на гостей чекала зіркова програма.

 

Ще хвилину тому стомлені враженнями від насиченого дня присутні не могли стриматися, аби не затанцювати під «Дівчину-весну» й «Червону руту» у виконанні Наталії Бучинської, а запальна блондинка Оля Полякова, яка також привітала ІМК із Днем народження, підняла градус свята до максимуму.

 

І навіть коли співачка вже пішла зі сцени і програма ІМК-фесту офіційно була завершена, розходитися не хотілося.

 

Загалом свято стало калейдоскопом позитиву та добра. І, як запевняє генеральний директор ІМК, це тільки початок. Попереду ще багато звершень, а отже, і нових приводів для святкування.


Юлія Макарець, Світлана Зазимко, AgroPortal.ua