Агропікнік AMAZONE: об’єднання інноваціями

01 вересня 2021, 06:15 7044

Компанія «Амазоне-Україна» зібрала аграріїв на подію інноваційного формату, де в неформальній обстановці учасники обговорили інноваційні рішення в точному землеробстві, ознайомилися з новими технологіями, поспілкувалися, обмінялися досвідом та дізналися, як зекономити на внесенні добрив.

Перший Агропікнік AMAZONE відбувся у партнерстві з ТОВ «Агротехсоюз» на Харківщині у с. Котляри на базі нещодавно відкритого регіонального сервісного центру.

«Цього року вперше проводимо подію у незвичному форматі — Агропікніка. Це дозволяє сільгоспвиробникам у неформальній атмосфері не лише дізнатись про інновації, які впроваджує бренд AMAZONE, побачити демонстрацію техніки, а й відпочити, поспілкуватися», — зазначив генеральний директор ДП «Амазоне-Україна» Дмитро Давиденко.

Генеральний директор ДП «Амазоне-Україна» Дмитро Давиденко
Генеральний директор ДП «Амазоне-Україна» Дмитро Давиденко

За словами директора ТОВ «Агротехсоюз» Івана Дергалюка, компанія задоволена співпрацею з ДП «Амазоне-Україна» і зі свого боку докладає усіх зусиль, щоб стати надійним партнером AMAZONE у Харківській області. Тому команда «Агротехсоюз» залюбки погодилась спільно організувати Агропікнік AMAZONE, щоб об’єднати аграріїв, які розуміють, що майбутнє сільського господарства за інноваційними та розумними технологіями.

AMAZONE: техніка великих можливостей

Техніка AMAZONE закриває потреби аграріїв усього світу незалежно від розміру підприємств.

Зокрема, в компанії «Амазоне-Україна» відзначають, що впродовж двох останніх років на українському ринку в серії посівної техніки бестселером стала пневматична сівалка Primera DMC. Вона дозволяє отримувати високі врожаї за будь-яких погодних умов, адже може працювати як на перезволоженому, так і сухому ґрунті, а також призначена для роботи як за класичною технологією, так і за No-till.

До речі, зважаючи на останні тенденції та перехід усе більшої кількості сільгоспвиробників на технологію No-till, компанія AMAZONE вивела на ринок нову сівалку прямого посіву Condor. Цей посівний комплекс справляється із завданням у період, коли час і вологість ґрунту є лімітуючими факторами.  

Точне землеробство & розумна техніка зменшення витрат

Оскільки компанія AMAZONE є лідером у сегменті розподілення добрив, то відповідно має найкращі рішення в плані точності та економії коштів для проведення цих робіт.

«В процесі розкидання добрив у різних зонах поля ми отримуємо різну кількість добрив, хоча думаємо, що по всій епюрі розподілу їхня кількість однакова. Це відбувається тому, що в центральну зону потраплять добрива з усіх чотирьох лопаток, чим далі від центру, тим менше буде кількість. І навіть всередині самих зон кількість також буде відрізнятися по краях і в центрі», — пояснює Дмитро Давиденко.

Він додає, що є й інші фактори, які впливають на процес розподілу добрив: розмір гранул, погодні умови, рельєф поля.

Дмитро Давиденко відзначив, що є два варіанти відключення секцій на розкидачах добрив. У сегменті недорогих розкидачів вартістю 15-20 тис. євро відключення секцій відбувається за рахунок зменшення норми. В топ-сегменті розподільників це відбувається за рахунок автоматичної зміни всіх налаштувань на кожному дискові незалежно.

«Коли ми регулюємо кількість внесення виключно зменшенням норми, ніколи не отримаємо максимально точні показники. В перерахунку на недобір урожаю через нерівномірне живлення — це великі кошти», — пояснює Дмитро Давиденко.

Компанія «Амазоне-Україна» навесні провела дослідження з визначення, яку економію дасть розумний розподільник порівняно з механічним за рахунок відключення секцій. У результаті отримали економію більше 5% добрив.

Аграрії про розподільники добрив AMAZONE


Склянка з томатним соком

В рамках Агропікніка AMAZONE аграріям продемонстрували справжнє шоу — подолання перешкод самохідним обприскувачем Pantera. На 36-метровій металевій штанзі, яка вважається найлегшою в сегменті подібних обприскувачів — її вага становить 1090 т, було встановлено склянку з томатним соком.

«Ми хотіли наочно показати, наскільки м’яко передаються всі нерівності на штангу та стабільно вона себе веде. Незважаючи на недосконалість поля, штанга завжди тримає однакову, попередньо запрограмовану відстань відносно поверхні. Унікальне тандемне шасі з гідропневматичною підвіскою забезпечує спокійне горизонтальне положення штанги. Поздовжній тандем гарантує стабільність на крутих поворотах і схилах», — зазначає Дмитро Давиденко.

Він додає, що за рахунок унікальної технології з’єднань штанга протягом усього періоду експлуатації не провисає та не зношується.

Ще однією значною перевагою є те, що на обприскувач Pantera можна замовити функцію AmaSelect, яка автоматично змінює форсунки на краях під час повороту залежно від швидкості руху лівого то правого крила штанги. Також можливо встановити телеметрію AMAZONE, яка дозволить повністю відстежувати процес роботи машини.

Р.S. Окрім пізнавальної та корисної інформації про переваги точного землеробства та інноваційних рішень AMAZONE у внесенні добрив, на учасників Агропікніка AMAZONE чекала розважальна програма — виступ кавер-гурту «Dance Band», шоу фокусника, стрільба з луків та арбалетів, смачне частування. Також серед гостей були розіграні подарунки: сертифікати на знижку 5% та €5000 на купівлю техніки AMAZONE.

Наступний Агропікнік AMAZONE відбудеться вже 9 вересня в Хмельницькій області у партнерстві з ТОВ «Компанія ЛАН».


Людмила Лебідь AgroPortal.ua