Неймовірні села України 2019: 50 тис. грн на розвиток від Baker Tilly

01 червня 2019, 07:00 4260

Цього року компанія Baker Tilly Ukraine підтримає ІV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України». Редакція AgroPortal.ua поспілкувалася із засновником та керуючим партнером компанії Олександром Почкуном про підтримку конкурсу та розвиток українського села.

Чому в цьому році компанія Baker Tilly вирішила підтримати конкурс «Неймовірні села України»?

Олександр Почкун: Ми вперше підтримали проект «Неймовірні села України» в минулому році й не розчарувались. Це проект, який надихає не лише мешканців самих сіл, а й людей, яким не байдуже майбутнє українського села. Завдяки проекту можна побачити красу нашої країни зовсім з іншого боку і переконатися, що туристично привабливими є не лише великі міста, а й невеличкі села. Проект є поштовхом до нових змін, і ми в цьому вже переконалися.

Яким чином ви підтримаєте цьогорічний конкурс? 

Олександр Почкун: В цьому році наша компанія вирішила надати грант одному із сіл на реалізацію його проекту. 50 тис. грн — це невелика сума, але ми розуміємо, що таким чином зможемо покрити хоча б частково їхні витрати та бути причетними до створення комфортних умов проживання однієї з громад.

На вашу думку, чим корисний даний конкурс для самих сіл?

Олександр Почкун: Конкурс «Неймовірні села України» дає можливість учасникам розкрити свій потенціал і тим самим привабити більше туристів, зацікавити представників бізнесу та залучити більше інвестицій, що дозволить створити нові робочі місця та розвинути виробничу інфраструктуру. З іншого боку, конкурс дозволяє покращити комунікацію між місцевими громадами, урядовими та неурядовими організаціями, що дає поштовх до згуртування громади та роботи над спільною метою.

Наскільки важливо підтримувати українське село?

Олександр Почкун: В Україні більш ніж 28 тис. сіл. Наш обов’язок підтримувати їх, розвивати та оберігати. Починаючи з навколишнього середовища та закінчуючи виробництвом, адже у нас дуже багато ресурсів, які не завжди ефективно використовуються.

Яким ви бачите подальший розвиток сільських територій в Україні?

Олександр Почкун: Для того щоб розвиватися і бути туристично привабливим селом, громадам потрібно працювати над створенням туристичних зон, розвивати зелений туризм та місцеве виробництво, зокрема органічної продукції. В результаті будуть створюватися нові робочі місця, і є шанс, що молодь перестане мігрувати з сіл.


Подати заявку на конкурс і показати неймовірність свого села можна тут


Для довідки: Baker Tilly Ukraine — незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес-консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку. Компанія є одним із лідерів на національному ринку, незалежним членом міжнародної мережі Baker Tilly.  


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua