Компанії захищають свій продукт
В «КВС-УКРАЇНА» хочуть бути впевненими, що кожен сільгоспвиробник, який сіє гібриди кукурудзи селекції KWS, дійсно отримає якісне оригінальне насіння. Компанія постійно працює не лише над селекцією нових гібридів, але і над надійним захистом своєї продукції, тому вже другий рік поспіль використовує сучасну RFID-систему для захисту насіння від підробок. Дана система впроваджена на всіх насіннєвих заводах KWS, яких на сьогодні вже 12 і які розташовані практично на кожному континенті.
Що таке RFID?
Радіочастотна ідентифікація (RFID) — це технологія, яка використовує радіочастотні електромагнітні поля для передачі інформації з мітки до RFID-зчитувача для цілей ідентифікації. Пасивні мітки не вимагають живлення від акумулятора. Вони отримують енергію від електромагнітного поля, згенерованого зчитувачем. У пам'яті RFID-мітки зберігається унікальний номер та інформація. Коли мітка потрапляє в зону реєстрації, ця інформація приймається RFID-зчитувачем.
Де та для чого застосовуються RFID-мітки?
Сфера застосування RFID постійно розширюється. Технологія затребувана в галузях, де потрібний контроль переміщення об'єктів, інтелектуальні рішення автоматизації, здатність працювати в жорстких умовах експлуатації, безпомилковість, швидкість і надійність.
На виробництві за допомогою RFID ведеться облік сировини, контролюються технологічні операції, забезпечуються логістичні принципи JIT/JIS і FIFO. RFID-рішення на виробництві забезпечують високий рівень і стабільність якості продукції.
На складі за допомогою RFID в реальному часі відстежується переміщення товарів, прискорюються процеси прийому і відвантаження, підвищується надійність і прозорість операцій та знижується вплив людського фактору. RFID-рішення на складі забезпечують захист від крадіжки і розкрадань продукції.
В індустрії споживчих товарів і роздрібних продажів RFID-системи відстежують товар на всіх етапах поставки: від виробника до полиці магазину. Товар вчасно виставляється на полицю, не залежується на складі й відправляється в ті магазини, де на нього є високий попит.
Безліч галузей бізнесу і повсякденного життя можна поліпшити завдяки RFID-технології. Потенціал застосування RFID — величезний!
RFID-етикетування в компанії KWS
Кожен мішок із насінням кукурудзи KWS містить етикетку з унікальним кодом, за допомогою якого можна відслідкувати не лише оригінальне походження мішка, але й країну виробництва, а також відстежити його подальше переміщення (постачальник, дистриб’ютор, субдистриб’ютор тощо). Ось як виглядає RFID-етикетка компанії KWS:
Як перевірити оригінальність свого насіння?
Для того щоб упевнитись, що мішок дійсно був запакований на заводі «КВС-УКРАЇНА», потрібно за допомогою смартфона відсканувати QR-код або відразу зайти на сайт та ввести 11-значний ID-код з етикетки. Після заповнення необхідних полів на екрані з'явиться детальна інформація щодо даного мішка.
Кожен покупець, який планує придбати ту чи іншу якісну продукцію, повинен пам’ятати, що занадто дешевий товар, як правило, не є оригінальним, і сподіватися на фарт не варто. Ми всі любимо нашу роботу і знаємо, що земля погано реагує на експерименти, адже отримати для початку дружні сходи, а потім і гарний результат краще, аніж картати себе за невірно зроблений авантюрний вибір.
Практичні поради для аграрія:
1. Купуйте посівний матеріал лише в офіційних дистриб’юторів ТОВ «КВС-УКРАЇНА», контакти яких ви можете знайти на сайті або дізнатися у торгових представників компанії.
2. Обов’язково перевіряйте на мішку наявність захисної етикетки зі всіма елементами, зображеними на схемі (логотип компанії, QR-код, серійний та ID коди, гіперпосилання на аутентифікацію).
3. Вимагайте сертифікат якості на насіння, який повинен містити достовірну інформацію, подану в сертифікаті та на державній захисній етикетці, розміщеній на мішку з насінням KWS.