У 2021 році LNZ Hub відвідали понад 300 аграріїв із різних областей України. Найбільшу зацікавленість у сільгоспвиробників викликали досліди з густоти стояння як кукурудзи, так і соняшнику, системи їхнього гербіцидного захисту, фунгіцидний захист соняшнику, порівняння якості внесення ЗЗР наземним обприскувачем та квадрокоптером, а також краш-тести на культурах.

За словами менеджера платформи LNZ Hub Сергія Вовка, основним висновком цьогорічного LNZ Hub є те, що до будь-якого питання чи проблеми в технології вирощування культури потрібно підходити комплексно, проаналізувавши цілий ряд різних факторів і зваживши можливі ризики. 

«Це такі фактори як попередник, обробіток ґрунту, системи захисту в попередні роки, погодні умови останніх років і майбутні прогнози, запаси продуктивної вологи тощо. Це пов'язане з тим, що всі елементи технології взаємодіють між собою та ґрунтово-кліматичними умовами, що склались на даному полі в цей час», — пояснює він.

За основними культурами, які досліджувалися на демоділянках LNZ Hub (соняшник, кукурудза та озима пшениця), компанія надала урожайність по гібридах та порівняльні результати залежно від використаної технології.