AgroGear. Як зекономити ресурси та час у посівний період

28 травня 2019, 06:40 3593

ESPRO відрізняється низькою потребою в потужності тягача, що істотно зменшує витрату палива. Згідно даних порівняльного тесту DLG, комплекс ESPRO 6000 R економить до 16,4% потужності в порівнянні з ринковими аналогами.

Універсальна сівалка KUHN ESPRO 6000 R має довжину 8,9 м, висоту — 3,09 м і ширину в транспортному положенні — 2,98 м. При робочій ширині шість метрів сівалка має 40 рядків. Об’єм бункера насіннєвого матеріалу — 3500 літрів. Базова комплектація сівалки: компактна дискова борона, рознесений коток для прикочування, а також пневматичний блок для розподілу насіннєвого матеріалу. Насіннєвий матеріал закладається у ґрунт за допомогою дискового сошника.

В передній частині посівних комплексів ESPRO два ряди робочих дисків відкривають і перемішують ґрунт, якісно перемішуючи пожнивні залишки з поверхневим шаром. Диски діаметром 460 мм допомагають створити добре розпушене посівне ложе.

Саме увігнута форма дисків дозволяє ефективно працювати навіть у глинистому ґрунті.

Сошники розташовані у два ряди. Крок сошника та ширина рядка дорівнюють 15 см. Для підтримки постійної заданої норми висіву незалежно від швидкості руху на сівалці встановлено датчик швидкості.

Відповідальний за посів культур у господарстві «Зоря» (Чернігівська область, с. Пекурівка) Микола Володимирович говорить, що універсальний посівний комплекс ESPRO 6000 R комфортний та легкий в експлуатації: «Працює сівалка у нас уже другий сезон. Почали з ріпаку та пшениці — 200 га, в цьому році відсіяли 300 га сої. Дуже зручно та легко регулюються диски, глибина посіву, котки. Зручно те, що котушки — одна під культури, друга під добрива — універсальні, й налаштування з однієї культури на іншу відбувається дуже легко».

«В нашому обробітку близько 1 тис. га, тому прийняли рішення придбати посівний комплекс, щоб насіння можна було висівати зразу з добривами. ESPRO 6000 R має диски, які вирівнюють поверхню землі, тому, наприклад, під ячмінь можна закрити вологу і відразу починати посів. Тобто економія не лише в ресурсах, а і в часі», — поділився враженнями Олексій Нечай із СФГ «Роксолана» (Київська область, Ставищенський район).

AgroGear. Найвищий кліренс на ринку та стабілізація штанги
A
groGear. Техніка має бути розрахована на дурня і не ламатися