Перший наш партнер — компанія «КУН-Україна».
Терміни реалізації проекту: 1 січня — 30 червня 2017 р.
Примітка: взяти участь і отримати цінні призи може кожен бажаючий.
Умови участі:
- щомісяця на нашому ресурсі буде виходити одна інформаційна стаття про продукцію «КУН-Україна»;
- для закріплення знань після кожної статті треба буде пройти тест (один тест на місяць), попередньо зареєструвавшись або увійшовши (авторизувавшись), використовуючи акаунт однієї із соцмереж;
- тест необхідно буде пройти на час, вибравши один правильний варіант відповіді на поставлене запитання;
- за результатами тесту з урахуванням мінімального часу і максимальної кількості правильних відповідей визначаться кращі знавці — «Лідер місяця», а у підсумку — «Переможці проекту».
Лідери кожного місяця отримають брендовані призи від компанії «КУН-Україна», а кожен із трьох переможців проекту за підсумками півріччя стане володарем iPad.
«Проблема «відсталості» кадрів у сільському господарстві на противагу інтенсивному розвитку самого агропромислового комплексу полягає в тому, що вчитися потрібно відразу на сучасній техніці. В Україні цього немає. Ми зараз виходимо з положення, що склалося, і тест, який буде реалізовуватися спільно з онлайн-виданням AgroPortal.ua, може допомогти як сільгоспвиробникам, операторам, механізаторам, так і нам в майбутньому підборі кадрів», — говорить генеральний директор компанії «КУН-Україна» Асад Лапш.
Для довідки: компанія «КУН-Україна» активно впроваджує освітні проекти в Україні. З метою інтеграції сучасної техніки в навчальний процес відкрито навчально-технологічний центр в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. У проект інвестовано €20 тис. (без урахування репрезентативної техніки), проводяться Дні поля, майстер-класи, тренінги.
«Дуже часто виникають помилки у виробництві, які призводять до поломок або до зниження ефективності і, як наслідок, результативності. А питання полягає лише в тому, що потрібно навчити оператора правильно експлуатувати техніку. Тому компанія «КУН-Україна» комплексно підходить до вирішення даної проблеми», — пояснює Асад Лапш, чому компанія активно інвестує в підготовку фахівців.
У свою чергу, головний редактор AgroPortal.ua Алла Стрижеус додає, що останнім часом аграрні компанії дуже багато часу і коштів виділяють на підготовку кадрів у навчальних закладах, проводять семінари та тренінги персоналу. «Сподіваємося, що новий формат інтерактивного навчання для аграріїв AgriQTest стане відмінним майданчиком, де кожен зможе як перевірити, так і поліпшити свої теоретичні знання», — констатує вона.
Редакція AgroPortal.ua бажає всім легкого навчання! Призи вже чекають!