В Україні виведуть формулу сталого розвитку сільського господарства

17 грудня 2021, 16:08 2246

Онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з міжнародною асоціацією сільського господарства і продовольства DLG e.V. 3 лютого 2022 р. проведуть онлайн-конференцію «Формула сталого розвитку сільського господарства в Україні: синергія взаємодії держави, бізнесу та громад».

Серед спікерів конференції — представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, DLG e.V., Посольства Королівства Нідерландів в Україні, АПД Україна, громадських організацій та бізнесу.

«Подолання наслідків зміни клімату вимагає значних інвестицій, які не може забезпечити жодна держава чи фінансова інституція, тому єдиний вихід — консолідувати зусилля урядів, фінансових установ, бізнесу та суспільства, адже бездіяльність у вирішенні питань сталого розвитку коштуватиме людству значно більше», — коментують в AgroPortal.ua. 

Задля збереження екосистеми та біорізноманіття, соціальної відповідальності як місцевої влади, так і діючого бізнесу онлайн-видання AgroPortal.ua протягом 6-ти років популяризує сталий розвиток сільських регіонів у межах Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України».

У партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні у 2021-2022 рр. конкурсні проєкти зосередяться виключно на сталому розвитку. 

«Роль сільгосппідприємств у сталому розвитку аграрної галузі є надзвичайно важливою. Вони не лише створюють робочі місця на селі, забезпечуючи тим самим соціальне благополуччя, а й несуть відповідальність за вибудовування виробничих процесів таким чином, щоб знизити негативний вплив на ґрунтові та водні ресурси, флору та фауну. 

Безумовно, без впровадження сучасних технологій цього неможливо досягти. У ході заходу буде приділено увагу пошуку найперспективніших технологічних рішень. І, звичайно ж, буде порушено питання, чи сільгоспвиробники в змозі нести таку відповідальність тільки на своїх плечах? Яку підтримку їм може надати при цьому держава і адміністрація?» — коментує регіональний директор Східної Європи DLG e.V. Ольга Хунгер.

Захід проводиться в межах AGRITECHNICA Digital, що проходить під лозунгом Green Efficiency-inspired by solutions.

Дата проведення онлайн-конференції: 3 лютого 2022 року.

Платформа: DLG-Connect (формат онлайн).

Долучитись до онлайн-конференції зможе кожен бажаючий, зареєструвавшись на платформі DLG-Connect.