До Всесвітнього дня сільських жінок AgroPortal.ua 11 жовтня о 19:00 проведе прямий ефір в Instagram з фермеркою з Вінницької області Катериною Олійник, яка другий рік вирощує перець в селі Клекотина.

26-річна Катерина залишила роботу педагога в місті та разом із чоловіком повернулася до рідного села.

Зараз дівчина знаходиться на шляху побудови перцевої імперії, оскільки вже виростила 14 тис. перців.

Вирощує Олійник на 40 сотках довгий та квадратний перець, а цього року спробувала ще й мексиканський.

Катерина продає перець під брендом «Кучерява фермерка». Продажі йдуть переважно через Instagram.

N.B. Інстафермери: як аграрію знайти своє місце в Instagram

Фермерка готова присвятити життя перцю, який потребує початку робочого дня о 3 години ночі, іноді спати в машині на полі та працювати в заморозки.

Катерина Олійник поділиться досвідом, розповість про невдачі, ситуації, коли все йде не по плану, про переваги й недоліки життя в селі, особливості та вподобання сучасних молодих фермерів і про те, як стати успішною в селі. 

Підписуйтесь в Instagram, щоб не пропустити!


Бізнес на перці: перетворити буденність на романтику Бізнес на перці: перетворити буденність на романтику Катерина Олійник — фермерка з Вінниччини. Багато хто знає її як «Кучеряву фермерку» — саме так вона позиціонує себе в Instagram. У 26 років Катерина залишила місто, вчителювання та повернулася до рідного села. Зараз вона разом із чоловіком вирощує на 40 сотках у Клекотині перець — довгий, квадратний, а віднедавна ще й мексиканський.