Про це заявила генеральний директор «Асоціації виробників молока» Ганна Лавренюк під час онлайн-заходу в рамках EuroTier Digital на тему: «Сучасне тваринництво — потенціал для інвестицій в Україні».
«У південних та східних областях підприємствам доведеться здійснювати розрахунки з продуктивності тварин з метою зменшення кількості корів, які потребують годівлі, щоб дочекатися нового сезону. Адже ситуація з кормами подекуди критична», — зазначає Ганна Лавренюк.
За її словами, попри таку ситуацію, можна відмітити позитивну тенденцію — на ринку залишаються бізнес-орієнтовані молочні ферми, де обсяг виробництва молока за 2020 р. зріс на 0,8%.
«Цьогоріч ми прогнозуємо також зростання виробництва молока на таких фермах за рахунок підвищення ефективності та продуктивності. Попри кризу в 2020 р. молочно-товарні ферми продовжили інвестиції в модернізацію виробництва. За підсумками державної програми відшкодування тваринницьких об’єктів, у 2020 р. в Україні було введено в експлуатацію 15 нових молочно-товарних ферм», — стверджує Ганна Лавренюк.
Людмила Лебідь, AgroPortal.ua