Оголошено конкурс на створення навчальних онлайн-курсів для українських аграріїв

12 листопада 2024, 19:00 690

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством освіти і науки України оголошують про старт відкритого конкурсу пропозицій для створення навчальних онлайн-курсів.

Як говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства, ця ініціатива фінансується Ірландією через Фонд сприяння малому бізнесу ЄБРР та FAO.

Мета конкурсу — розробити навчальні онлайн-курси для подолання дефіциту професійних знань і навичок у агросекторі, харчовій та переробній промисловості з фокусом на представників малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні. Тематика курсів охоплює широкий спектр: від тваринництва і рослинництва до технологій переробки та збуту продукції.

Подавати заявки можуть наукові, освітні та громадські організації, здатні створити повний навчальний продукт, зокрема — відеоматеріали та тести для перевірки знань. Пріоритет надаватиметься заявникам, які мають підтверджену співпрацю з бізнесом у галузі.

Перед заповненням заявки потенційні учасники конкурсу повинні ознайомитися з курсами, які вже опубліковані на освітній платформі AgriAcademy, щоб уникнути можливого дублювання тем та матеріалів. З основними критеріями заявки та вимогами до створення навчальних курсів можна ознайомитися на офіційному сайті платформи AgriAcademy.

Дедлайн подання заявок — 5 січня 2025 року. Усі заявки на участь у конкурсі мають бути подані онлайн через аплікаційну форму.

Кращі пропозиції отримають фінансування до $15 тис. для створення матеріалів курсу.

У межах онлайн-зустрічі команда організаторів проведе коротку презентацію конкурсу та буде готова відповісти на запитання учасників. Семінар запланований на 16:00 за київським часом 20 листопада 2024 року. Для участі у семінарі потрібно пройти попередню реєстрацію за посиланням.

Цей конкурс відкриває нові можливості для освітніх і наукових установ, сприяючи розвитку українського агробізнесу та інтеграції найкращих практик у навчальні програми для МСБ.