Про це повідомляє організатор конференції «Нішеві культури. Проблеми та перспективи 2019» — компанія «ПроАгро Груп».
В компанії відмічають, що вирощування нішевих культур давно стало одним із трендів сільського господарства в Україні, причому спробувати себе в ніші намагаються як малі фермерські господарства, так і великі агрохолдинги.
Привабливість цього сегменту ринку полягає у досить високій рентабельності, можливості диверсифікувати ризики виробництва та урізноманітнити сівозміну. Крім того, нішеве виробництво характеризується експортоорієнтованістю і здебільшого низьким рівнем конкуренції.
«Водночас багато агровиробників, які хотіли б увійти в нішу, не знають, як зробити це правильно та з мінімальними ризиками. Перед ними виникає чимало запитань: яку культуру обрати, де шукати насіння і засоби захисту, як правильно доглядати за посівами, де збувати врожай. Тому на конференції «Нішеві культури. Проблеми та перспективи 2019» поговоримо про український ринок нішевих культур, його стан і перспективи, почуємо кейси агрокомпаній з виробництва і збуту нішевих культур, експерти розкажуть про нові формати співпраці з покупцями, інновації у вирощуванні неіндустріальних культур», — зазначає управляючий партнер «ПроАгро Груп» Олег Клименко.
Для довідки: II конференція «Нішеві культури. Проблеми та перспективи 2019» відбудеться 22 травня в Києві за адресою: пр-т Героїв Сталінграду, 10-Д, Київський Гольф Центр.