Цеппелін представив аграріям канадський посівний комплекс

23 квітня 2018, 18:00 4461

Компанія «Цеппелін Україна» на полях агрохолдингу HarvEast у місті Мангуш, що на Донеччині, провела демонстраційний показ канадського посівного комплексу Bourgault.

Як говориться у повідомленні компанії, присутнім представили модель посівного комплексу Bourgault 3720 з бункером 6350. Він — завширшки 12,2 метрів. Об'єм бункера — 350 канадських бушелів, тобто понад 12 тис. літрів. Він містить три секції, кожну з яких можна наповнювати одночасно як насінням, так і добривами.

Виробники запевняють, що цей комплекс — винятковий. Він має однодисковий сошник, який розташований на паралелограмі, що дозволяє копіювати поверхню поля навіть тоді, коли воно належно не підготовлене.

«Сошник перебуває під позитивним кутом атаки: десять градусів по вертикалі і п«ять — по горизонталі. Наші конструктори визначили, що такий кут є найбільш оптимальним. А це дає можливість ефективно прорізати ґрунт за будь-яких умов і навіть за великої кількості пожнивних решток», — наголосив офіційний представник компанії Bourgault в Україні Олег Дідовець.

За його словами, цей комплекс можна доповнити трьома висівними апаратами шнекового типу і встановити додаткову опцію MRB. З цією опцією, крім насіння, ще можна вносити два типи добрив: стартові разом із насінням та основні у міжряддя.

У таких сівалок різна ширина захвату: 9, 12, 15, 17, 21 метрів. Також їх можна загрегатувати з бункерами різного об»єму: від 10 до 40 тис. літрів. Представники компанії «Цеппелін Україна» переконані, що посівний комплекс Bourgault стане надійним помічником у роботі аграріїв.

«Вважаю, що той, хто володітиме таким посівним комплексом, матиме низку переваг. По-перше, він може працювати за трьома основними технологіями обробітку ґрунту: основною, мінімальною та нульовою. Також — за картами полів і вносити диференційовано добрива і насіння. По-друге, відключати секції у місцях пересіву, тим самим більш ефективно використовувати посівний матеріал і добрива», — відзначив менеджер із розвитку нових напрямків Андрій Ковальчук.

На його думку, такий підхід заощаджуватиме виробництву розміром у 3 тис. га близько $20 тис. щосезону за рахунок економії посівного матеріалу та добрив.

Як зазначається, посівний комплекс Bourgault продемонстрував продуктивність від 150 га на день. Та все залежить від того, наскільки потужний у господарства трактор. Фахівці компанії «Цеппелін» рекомендують трактор Fendt тисячної серії. Якщо посівний комплекс використовувати разом із ним, то за той самий час можна засіяти вдвічі більшу площу поля — до 300 га.

Після демонстрації представники підприємства залишилися задоволені канадським посівним комплексом. Кажуть, із технікою Bourgault вони досить добре знайомі, та ця сівалка неабияк здивувала.

«У підприємстві користуються анкерними посівними комплексами Bourgault 8810. У роботі — надійний помічник. І аграрії про це знають, як ніхто інший. Та ця техніка — справжній прорив. Конструкція, яку вони побачили під час демонстрації, дозволить їм вийти на новий рівень і значно збільшити врожайність, зокрема, гороху, ріпаку та зернових культур», — поділився головний агроном ТОВ «Ілліч-Агро Донбас» Євген Казєєв.