Думка: Експорт картоплі з України ускладнився, треба йти у переробку

22 вересня 2018, 08:00 4116

Європейський Союз в поточному сезоні очікує значне зниження виробництва картоплі через посуху та надмірно високі температури. Причому, якщо ще в червні в Єврокомісії прогнозували зменшення валового збору на 6%, то вже через місяць вони були змушені знизити ці прогнози до 12%.

Проте експерти Української плодоовочевої асоціації (УПОА) впевнені, що така ситуація в Європі не вплине в значній мірі на український ринок картоплі.  Більш того, вони підкреслюють, що цього сезону Україні буде значно складніше експортувати картоплю навіть у країни колишнього СРСР.

Як зазначає головний аналітик УПОА Тетяна Смірнова, згідно діючої Директиви Єврокомісії ЄС № 2029/2006, яка регулює надходження на територію карантинних організмів, в Євросоюзі є певні правила імпорту картоплі. Отже, для того щоб продавати цю продукцію до ЄС, Україні потрібно пройти низку процедур. За словами представників відповідних органів, наразі робиться все можливе, щоб зняти ці бар'єри, проте навряд чи це відбудеться цього року.

«Таким чином, географія експорту картоплі з України доволі обмежена: основними покупцями виступали Білорусь, Молдова, Грузія та Азербайджан. Але цього сезону потрапити на ринки навіть цих країн для української картоплі буде значно важче, адже з червня 2017 року в регіоні почали діяти нові карантинні норми щодо імпортної картоплі, що значно ускладнило проходження фітосанітарного контролю. Зокрема, щоб експортувати картоплю до Євразійського Економічного союзу (ЄАЕС), українським виробникам спершу необхідно створити ділянку, вільну від карантинних організмів, а це потребує проходження низки процедур та перевірок», — коментує експерт і додає, що картопля відносно дешевий продукт, саме тому транспортна складова в ціні занадто висока.

З огляду на це експерти УПОА радять українським виробникам звернути більше уваги на продукти переробки картоплі, такі як заморожена картопля, картопля фрі, картопляні чіпси, крохмаль тощо, які мають значно вищий експортний потенціал.

Проте поки що основна частка виробництва картоплі в Україні приходиться на господарства населення, які не будуть вкладатися в переробку. В свою чергу більшість комерційних виробників або скорочують обсяги виробництва, або ж і зовсім йдуть із цього бізнесу. Згідно з оцінками експертів УПОА, в поточному році площі під картоплею в комерційних господарствах знизяться приблизно на 4%.

Тим не менш, це майже не позначиться на обсязі загальнонаціонального врожаю. Про це свідчать і ціни. Наразі українські фермери пропонують картоплю гуртом по 3-4 грн/кг ($0,11-0,14 за кг) в залежності від якості, що відповідає рівню цін на аналогічний період минулого року.