Про це йдеться в повідомленні компанії LNZ Group.
Відзначається, що компанія пропонує два ефективних інсектициди — Атік (ацетаміприд, 200 г/кг) та Синерид (тіаклоприд, 240 г/л).
Атік і Синерид не зашкодять бджолам, вони ефективні й доступні за ціною. Однак при використанні цих інсектицидів слід не забувати про пам'ятку.
«Це постпатентні діючі речовини, які ми застосовуємо у своїх препаратах. DEFENDA — це якісні генерики, ефективні, без фітотоксичності на культурі, безпечні для корисних комах. А до того ж мають помірну ціну і дають змогу заощадити на обробках, але не на якості цих обробок», — уточнюють у компанії.
Компанія LNZ Group винаймає 6-7 тисяч вуликів у сезон для запилення ділянок гібридизації. Обов’язковим протоколом під час вирощування насіння соняшнику є наявність мінімум 4-х вуликів на гектар для повноцінного запилення ділянок гібридизації.
«Для нашої компанії важливо, щоб препарати були нетоксичні для бджіл. Адже у ситуації, коли бджола потрапила під дію токсичних для неї агрохімікатів, весь вулик не пропаде, але він випаде «з роботи» на 2-3 тижні. Сім’я відновиться, але саме в період запилення, коли вона найбільш активна, найбільше повинна працювати, бджоли просто не будуть запилювати рослини», — пояснюють в LNZ Group.