Для уникнення масової загибелі бджіл під час обробок посівів сільгоспвиробникам необхідно застосовувати засоби захисту рослин, які безпечні для бджіл та іншої корисної ентомофауни. Бренд DEFENDA (входить до складу LNZ Group) пропонує рішення, оптимальне для пасічників та агровиробників.

Про це йдеться в повідомленні компанії LNZ Group.

Відзначається, що компанія пропонує два ефективних інсектициди — Атік (ацетаміприд, 200 г/кг) та Синерид (тіаклоприд, 240 г/л).

Атік і Синерид не зашкодять бджолам, вони ефективні й доступні за ціною. Однак при використанні цих інсектицидів слід не забувати про пам'ятку.

«Це постпатентні діючі речовини, які ми застосовуємо у своїх препаратах. DEFENDA — це якісні генерики, ефективні, без фітотоксичності на культурі, безпечні для корисних комах. А до того ж мають помірну ціну і дають змогу заощадити на обробках, але не на якості цих обробок», — уточнюють у компанії.

Компанія LNZ Group винаймає 6-7 тисяч вуликів у сезон для запилення ділянок гібридизації. Обов’язковим протоколом під час вирощування насіння соняшнику є наявність мінімум 4-х вуликів на гектар для повноцінного запилення ділянок гібридизації.

«Для нашої компанії важливо, щоб препарати були нетоксичні для бджіл. Адже у ситуації, коли бджола потрапила під дію токсичних для неї агрохімікатів, весь вулик не пропаде, але він випаде «з роботи» на 2-3 тижні. Сім’я відновиться, але саме в період запилення, коли вона найбільш активна, найбільше повинна працювати, бджоли просто не будуть запилювати рослини», — пояснюють в LNZ Group.

Мультимедіа