Український виробник ЗЗР запустив новий цех гранульованих гербіцидів

02 листопада 2023, 13:51 1744

Лінія з виробництва гербіцидів ALFA Smart Agro у формі водорозчинних гранул є наймасштабнішою на Білоцерківському заводі препаративних форм.

Про це говориться у повідомленні компанії. 

«Ключова особливість виробництва гранульованих препаратів — безперервність процесу. Між завантаженням сировини та видачею готової продукції є велика кількість технологічних стадій (подрібнення компонентів, змішування, приготування гранул, сушіння гранул тощо), які відбуваються одночасно. Це головна відмінність між роботою даної лінії та тими, де виготовляються ЗЗР у вигляді рідин», — говориться у повідомленні.

Цех гербіцидів ALFA Smart Agro — окрема спеціально спроєктована багатоповерхова будівля. Компоненти для виробництва гранул переміщуються вертикально із амплітудою 12 метрів. Процес є автоматичним і безконтактним — оператор керує виробництвом за допомогою комп’ютера.

Фахівці ALFA Smart Agro удосконалили процеси подрібнення сировини та змішування компонентів. Завдяки цьому досягається ідеальний розподіл речовин у кожній гранулі. Окрім того, лінія ALFA Smart Agro здатна поєднувати не лише сухі компоненти, але й рідини — це дозволяє виготовляти препарати, розроблені науковцями ALFA Smart Agro, будь-якої складності.

Білоцерківський завод препаративних форм дотримується міжнародних стандартів CropLife. Новий цех має систему аспірації, що затримує найдрібніші часточки виробничих відходів із коефіцієнтом очищення повітря 99,99%. 

У компанії нагадали, що запуск виробництва гранульованих гербіцидів в Україні — великий інвестиційний проєкт ALFA Smart Agro, реалізація якого тривала понад три роки. Потужність нового цеху — 300 т продукції на рік. 

«Нові виробничі потужності в Україні дозволять ALFA Smart Agro контролювати якість гранульованих гербіцидів на максимально високому рівні та закривати потреби як внутрішнього ринку, так і зовнішніх», — підкреслили в компанії. 


Для довідки: ALFA Smart Agro — провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія займає лідируючі позиції на ринку ЗЗР України, у т.ч. за площами застосування препаратів.