Про це повідомляє компанія KMZ Industries.
«Насправді усі контролери надають можливість віддаленого доступу до даних, збір яких забезпечує автоматика. Проте вони вимагають використання додаткових програм, у тому числі й на гаджеті користувача, — пояснює керівник департаменту автоматизації та електрифікації KMZ Industries Олексій Ломакін. — Ми ж використовуємо вже існуючий месенджер — Телеграм, а можливість такого підключення базово прописана на встановлюваному нами контролері».
Обрати тип інформації, яку буде надавати Телеграм-бот, власник чи керівник зерносховища може самостійно.
«Що в першу чергу цікавить власника? Бути в курсі всіх подій і контролювати процеси навіть за відсутності на об’єкті, наприклад, у нічний час, — говорить Олексій Ломакін. — Тож можна налаштувати так, щоб бот, наприклад, раз на добу надсилав детальний звіт про всі дії, що відбулися за цей час.
Є також можливість налаштувати його на аварійні ситуації: у разі їх настання він сигналізує про те, що сталося, і тут же виводить на екран технологічну схему, місце та причину пошкодження обладнання. Може також вивести статистику роботи та прізвища фахівців, які у цей момент працювали на даній дільниці.
Тобто Телеграм-бот може надсилати власнику будь-який заданий тип інформації з будь-якою встановленою періодичністю, аби забезпечити ще вищий рівень контролю і управління процесами на об’єкті».