НІБУЛОН зафіксував кілька рекордів у 2021 році

04 січня 2022, 18:00 791

Джерело фото: nibulon.com

Компанія «НІБУЛОН» у 2021 р. встановила рекорди у різних напрямах своєї діяльності.

Про це йдеться у повідомленні компанії. 

«Цього року судноплавна компанія «НІБУЛОН» перетнула позначку у 25 млн т вантажів транспортованих українськими річками за роки роботи і розвантажила українські дороги на більше 1 млн вантажівок. Це реальні та вражаючі результати втілення масштабного інвестиційного проєкту компанії з відродження Дніпра та південного Бугу як транспортних артерій», — говориться у повідомленні. 

Крім того, за результатами 2020/21 МР компанія встановила новий рекорд у транспортуванні вантажів внутрішніми водними шляхами – близько 4,3 млн т різноманітної продукції: зерно, метал, вугілля, будівельні матеріали, херсонські кавуни, а також великогабаритні вантажі.

«Нова ціль – 5 млн тонн на рік, а для її досягнення «НІБУЛОН» уже розширив власні логістичні можливості та перевершив попередні досягнення», — додали в компанії. 

Також минулого року «НІБУЛОН» став кращим у країні з перевалки зерна на зовнішньому рейді Миколаївського морського порту із показником 3,48 млн т сільгосппродукції за рік.

Разом з тим, у 2020/21 МР «НІБУЛОН» експортував 4,6 млн т українського збіжжя, що робить останні 5 років діяльності кращими для компанії.

«Аграрний «НІБУЛОН» продовжує демонструвати стабільно високий рівень виробництва – 334 тис. тонн валового збору сільгосппродукції. Головними результатами сезону 2021 стали рекордна врожайність озимої групи культур – 46,2 ц/га та найкращий валовий збір соняшника – 51,1 тис. т. Також врожай компанії завжди високої якості: 95 % зібраної пшениці становлять продовольчі партії», — додали в компанії.


Для довідки: сновні активи компанії «НІБУЛОН» розташовані в Україні. Компанія обробляє 82 тис. га землі, володіє і управляє мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим у Миколаєві, в Чорноморському регіоні. «НІБУЛОН» експортує переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь у більш ніж 20 країн світу.