Компанія «НІБУЛОН» продовжує внутрішні трансформації, які мають на меті оптимізувати використання ресурсів та створити ефективну систему управління.
Зміни відбудуться в структурі департаменту з роботи елеваторів на регіональному рівні, говориться у повідомленні компанії у Facebook.
Цьогоріч 22 елеватори ТОВ СП «НІБУЛОН» будуть об’єднані в 6 груп:
«Єдина філія, яка продовжить працювати самостійно, — «Бессарабська», оскільки розташована на великій відстані від усіх інших груп елеваторів та орієнтована на перевалку зерна, а не накопичення і доробку», — уточнили в компанії.
Кожна група відтепер матиме одну адміністрацію, до складу якої будуть входити директор, головний бухгалтер та технічні працівники — головний інженер і головний енергетик. Також її буде обслуговувати сервісна група, у зоні відповідальності якої — планові та капітальні ремонти на філіях.
«За кожною групою елеваторів буде закріплена вахтова бригада, до якої будуть входити апаратники оброблення зерна та інші фахівці, які надаватимуть допомогу філіям у найбільш завантажені періоди роботи», — зазначили у «НІБУЛОНі».
У планах департаменту автоматизувати всі елеватори, обладнати їх датчиками, які фіксуватимуть ресурс напрацювання обладнання та автоматично передаватимуть ці дані в єдиний сервісний центр. Тут будуть працювати диспетчери, що відповідатимуть за контроль роботи обладнання всіх елеваторів.
«Як результат, очікуємо підвищити ефективність роботи елеваторного напряму завдяки оптимізації та автоматизації, зменшити собівартість послуг завдяки раціональному використанню ресурсів та збільшити заробітні плати для команд філій на 30-40%», — підсумували в компанії.
Для довідки: до війни компанія «НІБУЛОН» обробляла 82 тис. га землі, володіла і управляла мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим у Миколаєві. «НІБУЛОН» експортувала переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь у більш ніж 20 країн світу. Крім того, компанія мала широку лінійку флоту (річковий, морський і змішаний).