Лідер серед елеваторів Держрезерву збільшив прибуток вдвічі

14 березня 2018, 11:58 3112

Чистий фінансовий результат діяльності ДП «Златодар», що входить в систему Держрезерву України за 2017 рік склав 2,96 млн грн. Цей показник на 45% перевершив очікуваний результат та майже вдвічі перевищив показник 2016 року.

Про це повідомив генеральний директор ДП «Златодар» Валерій Буркацький, говориться у повідомленні Держрезерву.

Окрім того, підприємство є лідером серед підприємств системи держрезерву за обсягами приймання. У 2017/2018 маркетинговому році «Златодар» прийняв понад 90 тис. т зернових.

Окрім фінансових показників, за словами Буркацького, «Златодар» займає одну з лідерських позицій серед підприємств системи держрезерву та регіону в цілому й за обсягом сплачених податків. Так, загальна сума податків, сплачених підприємством за результатами діяльності у 2017 році, сягла позначки 15 млн грн. 

«Дуже насиченим був минулий рік. Ми збільшили обсяги зберігання зерна, стали виробляти більше продукції, разом з тим, оптимізуючи енерговитрати. Наприкінці минулого року ми встановили в себе сонячну електростанцію, що в майбутньому дасть змогу ще більше заощаджувати на енергоносіях. Така збалансована господарська політика дала нам можливість чесно та на рівних конкурувати з іншими підприємствами, а також покращити якість надаваних послуг, що в свою чергу, позитивно вплинуло на ціноутворення», — підсумував Валерій Буркацький.

Уточнюється, що результатом роботи усіх підприємств аграрного напряму, що входять в систему держрезерву, за 2017 рік є прибуток у розмірі 12,5 млн грн. Такий показник перевершив результати роботи підприємств у 2016 році на понад 117%.


Для довідки: ДП «Златодар» — одне з найстаріших підприємств Черкаського регіону. На сьогодні ДП «Златодар» — одне з найбільших підприємств системи Державного агентства резерву України: зернова ємність — 97,4 тис. т, в т.ч. елеватор — 33,1 тис. т. Підприємство виконує весь комплекс операцій з зерном: його прийом від виробника, очищення від домішок з доведенням до відповідних кондицій, сушіння, зберігання і відвантаження споживачеві. Загальна потужність зерносушарок — 226 планових тонн на годину.