Про це в інтерв'ю одноу з українських радіоканалів розповів директор департаменту елеваторної діяльності Святослав Козленко, йдеться у повідомленні ДПЗКУ.
«На сьогоднішній день ми готові на 100% і всі філії почали прийом зерна. На даний час елеватори корпорації можуть працювати з п«ятнадцятьма культурами: просо, сорго, овес, гречка, жито, ячмінь, пшениця, кукурудза, соняшник, льон, ріпак, гірчиця, соя, горох, рис», — розповів він.
Керівник департаменту додав, що в процесі зберігання зерна філії корпорації надають цілий комплекс послуг: проведення аналізів та лабораторних досліджень, визначення якості, зважування, сушіння, очищення, вентилювання та знераження зерна при потребі. Крім цього, проводиться калібрування кукурудзи, формування насіннєвого матеріалу та фасування.
Для довідки: ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 р До її складу входить розгалужена мережа філій - лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп'яної заводи. Сумарно 53 підрозділу-філії ДПЗКУ можуть зберігати 3,75 млн т зернових, у тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів складають близько 2,5 млн т зернових вантажів на рік. Корпорація має в своєму складі два власних річкові термінали (Голопристанський і Великолепетиський елеватори) з можливістю перевантаження зерна на водний транспорт.