В Україні визначили, як підвищити ефективність використання добрив

19 жовтня 2021, 11:50 2697

12 жовтня відбувся захист робіт фіналістів всеукраїнського конкурсу для студентів та молодих фахівців «Здоров’я поля».

Перемогу у конкурсі виборов магістр агробіологічного факультету НУБіП України Максим Ковальчук із проєктом «Підвищення ефективності застосування гранульованих мінеральних добрив шляхом їх капсулювання полімерною оболонкою».

N.B. Здоров’я поля: ефективність використання добрив

Саме він отримав 50 тис. грн на особистий розвиток та можливість реалізувати свій проєкт із покращення здоров’я поля в господарстві AgriLab Farming у команді компанії AgriLab. 

«За запропонованою технологією переможця — велике майбутнє, її можна з часом масштабувати і використовувати не лише в господарстві AgriLab Farming, а й поширювати далі», — зазначає CEO AgriLab Ярослав Бойко. 

Сам Максим Ковальчук розповідає, що обов’язково скористається можливістю і реалізує свій проєкт з допомогою досвідчених фахівців із команди AgriLab.

N.B. Стартує всеукраїнський конкурс Здоров’я поля

«Я за спеціальністю агроном-агрохімік, а в моєму проєкті є промислові нюанси, які потрібно вирішувати спільно зі спеціалістами з виробництва, щоб реалізувати все правильно в технічному плані», — каже магістр НУБіП України.


Для довідки: організатором всеукраїнського конкурсу «Здоров'я поля» є онлайн-видання AgroPortal.ua, головним партнером — компанія AgriLab за підтримки Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти України.


Хід проведення конкурсу «Здоров'я поля» та цікаві матеріали з упровадження ресурсоощадних технологій, агробіотехнологій та цифрових інструментів у Facebook спільноті конкурсу.


Джерело фото: AgroPortal.ua