Журналісти крил не мають, але літають

27 червня 2018, 14:18 1591

Українська аграрна конфедерація запросила представників засобів масової інформації провести weekend на аеродромі «Бузова» під Києвом, де урочисто розпочався 66-й чемпіонат України, в якому бере участь стандартний клас планерів III рангу.

Польоти для аграрних журналістів — традиція не першого року. Представники ЗМІ змогли не лише побачити Київ з висоти пташиного польоту, а й дізналися багато цікавого про цей вид спорту.

Планер не має мотора й тримається в небі завдяки вмінню пілота зловити висхідні потоки повітря. А ще здатен подолати значну відстань — а це сотні кілометрів — без жодної краплини пального.

«Щороку на наш традиційний захід, який організовує Українська аграрна конфедерація, збирається все більше журналістів. Адже ніщо так не об»єднує людей, як дружба та спорт. Завдяки планерному спорту ви, творчі люди,  відчуєте крила у себе за спиною. Піднявшись у повітря на планері, який без двигуна балансує завдяки повітряним потокам, кожен отримає незабутні враження та неабиякий заряд енергії», — наголосив народний депутат, президент УАК та керівник Федерації планерного спорту України Леонід Козаченко.

Чемпіонат з планерного спорту триватиме до 30 червня.


Джерело фото: Дмитро Стаховський