Найкрасивіший молочний магазин у світі

07 травня 2020, 07:00 2859

Молочний магазин Пфунда, згідно з Книгою рекордів Гіннеса (1998 р.), — найкрасивіший молочний магазин світу. Він знаходиться в Дрездені та є однією з туристичних визначних пам'яток міста.

У 1879 р. Паул Пфунд, селянин із Райнхольдсхайну, вирішив здійснити ідею із забезпеченням Дрездена свіжим і екологічно чистим молоком. У магазині на Görlitzer Straße можна було спостерігати, як доять шість корів, що належать його підприємству, і як молоко готується до продажу.

Спочатку магазин продавав щодня близько 150 л молока. У 1930-х роках у ньому перероблялося і продавалося близько 60 тис. л молочних продуктів.

Пфунд через надмірне виробництво молока був першим виробником згущеного молока в Німеччині.

Гарний фірмовий магазин був побудований в 1891 році. Він облицьований плиткою в стилі неоренесансу, яка була виготовлена фірмою Villeroy&Boch у співпраці з дрезденськими художниками. Магазин пережив бомбардування Другої світової війни. У 1972 році він перейшов у державну власність і був закритий у 1978 році. У 1990-х роках вдалося відновити традицію: сьогодні в ньому продаються молочні продукти та проводяться дегустації сиру.


Джерело фото: Izbrannoe.com