Равлик Боб. Вінницьке виробництво найпопулярніших натуральних солодощів

19 січня 2023, 07:07 2360

Вінницька компанія «Еко-Снек», яка виготовляє натуральні солодощі «Равлик Боб», є одним із двох діючих виробників дитячого пюре в нашій країні, поки потужності ще одного — третього виробника — тимчасово не діють через війну.

У «Еко-Снек» працевлаштовані 325 вінничан, які мають стабільну роботу та соціальні гарантії. Паралельно підприємство задіює до роботи надавачів інших послуг, які з ними співпрацюють. Серед них і місцеві фермери.

Виробництво продукції тут не зупинилося ні на день. Керівництво компанії згадує, що навіть 24 лютого, в день, коли почалася повномасштабна війна і всюди була паніка, працівники вийшли на роботу в повному складі.

Саме завдяки такій завзятості та рішенню не зупинятися, підприємство утримує лідерство на економічному ринку не лише України, а й далеко за її межами. Йдеться про експорт та реалізацію продукції в понад 20 країн світу — Німеччину, Польщу, Велику Британію, Литву, Латвію, Естонію, Чехію, США та інші.

Як результат: валютні та податкові надходження до бюджету, а також підвищення лояльності зарубіжних споживачів до товарів, вироблених в Україні. 


Джерело фото: Андрій Очеретний // Facebook