Свято «Збору Врожаю» в ОгоРодині

14 вересня 2016, 07:00 2274

Компанія «Сингента» 10-11 вересня у Вінниці та Львові запросила сім‘ї, друзів та своїх клієнтів на свято «Збору Врожаю» в рамках завершального етапу соціально-освітнього проекту «ОгоРодина» 2016 року.

Проект «ОгоРодина» був презентований цьогоріч навесні, а його запуск відбувся за підтримки Вінницької міської адміністрації у м. Вінниця та спільно з адміністрацією Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького у Львові. І саме під час презентації відбулася висадка міських городів. А вдало висаджена розсада овочевих культур та салатів порадувала містян щедрим врожаєм восени, коли прийшов час його збирати!

Як організатори проекту, так і мешканці мегаполісів із захопленням зривали з кущів різнобарвні соковиті овочі, адже збирання врожаю в центрі міста — явище нетривіальне!

У Львові учасникам вдалось зібрати декілька кілограмів стиглих томатів, перців, а ще кошик баклажанів, кабачків, та навіть пару кавунів! А ось качани капусти пізнього сорту у вінницькому Європейському саді залишили ще дозрівати — врожай обіцяє бути не менш приголомшливим.

Свіжозібрані овочі стали незамінними інгредієнтами для приготування смачного українського борщу прямо в локаціях заходу, а по завершенні свята кожен міг скуштувати миску традиційної першої страви із запашними пампушками, а також забрати частину зібраного врожаю додому.

«Свято «Збору Врожаю» — логічне продовження соціально-освітнього проекту «ОгоРодина», — розповіла менеджер з корпоративних заходів та внутрішніх комунікацій компанії «Сингента» Олена Федько. — Навесні ми доклали зусиль, щоб створити разом із мешканцями Вінниці та Львова перші міські овочеві городи, а зараз радіємо результатам роботи! Цей проект демонструє міцний зв’язок людини із природою, зокрема формує ціннісне ставлення до праці на землі і культуру споживання їжі. У городництві є також місце і для творчості — в цьому переконуються учасники заходу на власному досвіді».

Детальніше, як проходив збір врожаю — дивіться на фото.


Джерело: пресс-служба компанії «Сингента»