Овочевий оркестр

18 серпня 2016, 07:00 1895

Цей оркестр не можна назвати ні народним, ні духовим. Зате можна з гордістю звеличити їх звання «Аграрного оркестру».

Група музикантів з Лондона і Відня грають дуже нестандартну музику, звичайно ж, адже в якості музичних інструментів вони використовують овочі.

Наприклад, гарбуз замість барабана, цибуля-порей замість барабанних паличок і скрипки, гудуть, як би це дивно не звучало, в ріпу! Вони грають навіть на трубах з кабачків, тромбонах з мускатного гарбуза, перкусіях з гарбузів і кастаньєтах з баклажанів.

Найбільш відомими колективами з гри на нетрадиційних інструментах, на даний момент, є оркестр з Відня "The Vegetable Orchestra of Vienna" і лондонський овочевий оркестр "The London Vegetable Orchestra".

Як зазначають самі музиканти, мінусом таких інструментів є те, що під час світових турів оркестру доводиться виготовляти нові інструменти перед кожним виступом. При цьому перед кожним концертом музикантам необхідно здійснювати покупки необхідних овочів на найближчому міському ринку.

Але є і перевага — так як вони не володіють традиційними музичними інструментами та обладнанням, то їм не доводиться наймати спеціальний транспорт для їх транспортування.


Джерело: Eatglobe