Онлайн Mini Hub — Вінницький регіон: про кліматичні особливості регіону, порівняльний аналіз розвитку гібридів кукурудзи з різним ФАО, дія ґрунтових гербіцидів та контроль страхових гербіцидів за бур’янами.

Представники LNZ Group завітали до господарства на базі Іллінецького державного аграрного коледжу і зробили невеликий екскурс. У господарства є декілька напрямів, один із яких — рослинництво. Керівник господарства розповів, що вони висівають гібриди кукурудзи бренду UNIVERSEED, а також використовують ЗЗР бренду DEFENDA. 

Поле Mini-Hub: коли проводилась посівна кампанія, яка культура була попередником та які гібриди кукурудзи бренду UNIVERSEED висіяні наразі. Стан розвитку кожного з гібридів та різниця між листками у силосних та зернових гібридів бренду UNIVERSEED. 

Демонстрація ефективності систем захисту від бренду DEFENDA. Як спрацювали страхові гербіциди на ділянках та ефективність використання цих схем. Демонстрація ділянки поля без внесення гербіцидів, і які бур'яни загрожують полю без задіяння гербіцидів.

Все найцікавіше про Вінницький регіон дивіться у відеоогляді.


Джерело відео: LNZ Web