Житомирський «А.ТОМ», який раніше імпортував до України вживані ковші, котки та розпушувачі, сьогодні виробляє їх сам. Це дає змогу кільком сотням житомирян із середньою зарплатою 30 тис. грн впевнено дивитись у завтрашній день навіть в умовах війни.
А саме підприємство навіть після потрапляння російської ракети в цех змогло швидко відновитись і продовжити розвиток. Закон про локалізацію створив новий ринок для таких підприємств, як «А.ТОМ».
Кешбек 25% на вироблену в Україні сільськогосподарську техніку — ще одна ефективна державна програма, завдяки якій житомирський «А.ТОМ» та багато інших підприємств сільгоспмашинобудування отримали поштовх до розвитку.
Завдяки цій програмі у 2017-2021 роках у Житомирі налагодили виробництво розкидачів добрив, перетрушувачів компосту, аплікаторів для гною та іншого подібного обладнання. У деяких сегментах виробництва систем внесення органічних добрив «А.ТОМ» налагодив випуск абсолютно унікальної техніки.
А на нещодавній міжнародній виставці у Ганновері зʼясувалося, що техніка у житомирян більш якісна, ніж у світових конкурентів, і при цьому істотно дешевша. Це відкриває перед компанією непогані експортні перспективи.
Джерело фото: Дмитро Кисилевський // Facebook