Артур Марфюк живе та працює в невеликому селі в Чернівецькій області SMM-спеціалістом. Своїм прикладом хлопець хоче показати, що в селі можна розвиватись і допомогати в розвитку людям, які підтримують село та працюють у сфері сільського господарства.

Молодий спеціаліст допомагає фермерам в Instagram просувати їхні блоги та продукти, які вони виробляють.

У цій сфері Артур уже 3 роки. За цей час він працював над просуванням блогерів із різних сфер, але зупинився на агро, бо саме тут хлопець бачить перспективу і каже, що ця ніша ще не зайнята.

Основні тези ефіру:

Більше — дивіться у відео.


Для довідки: марафон #інстафермери — це цикл прямих ефірів в Instagram з молодими фермерами та фермерками абсолютно нового формату, які поки що взагалі знаходяться не на «радарах» суспільства чи держави. Це буде формат неформального та живого спілкування про реалії малих фермерів-початківців з в.о. міністра аграрної політики та продовольства України у 2019 р. Ольгою Трофімцевою.

Участники #інстафермери — молоді фермери-початківці, які почали розвивати свій бізнес через соціальні мережі. Напрямки зайнятості фермерів дуже різнопланові — вирощування та продаж саджанців, перцю, мікрозелені, телят, розвиток агротематики в соцмережах.

Онлайн-видання AgroPortal.ua — інформаційний партнер марафону.


Джерело: Agro.Marathon // Instagram

Мультимедіа