LNZ Mini Hub #2. Захід: кліматичні особливості, актуальні гібриди для посіву, найпоширеніші хвороби

22 червня 2020, 07:52 1767

Поля західного регіону: кліматичні особливості, актуальні гібриди для посіву, найпоширеніші хвороби та шкідники регіону.

Кожен регіон України має свої кліматичні зони, що суттєво впливає на вирощування культур. У відеоогляді — західний регіон, зокрема, Тернопільська область. Про ситуацію на полях розповідає менеджер з розвитку технологій у західному регіоні компанії LNZ Group Олександр Хмелюк.

Більшу частину посівної площі Західної України займають зернові культури, на другому місці — кукурудза та соя, і дещо менше висівають соняшник. Набагато зменшилася площа посіву цукрового буряку.

У порівнянні з іншими регіонами, Західна Україна більш-менш забезпечена вологою. Та чи вистачає її для отримання високих урожаїв? Деталі посіву: коли, чим висівали, за яких температурних умов та які гібриди соняшнику та кукурудзи — дивіться відповіді у відео. А також результат дії ґрунтових гербіцидів, про норми їх внесення та чому задіяли саме ці схеми захисту.

Олександр розповів, за які бур'яни поки що не переживає цей регіон. Поділився інформацією про типові хвороби рослин і про шкідників. Повідомив, коли планується вносити страхові гербіциди і дав поради, за якої фази розвитку культури та бур'янів слід їх вносити. А також розповів про стан кукурудзи на полі в умовах холодної погоди, розвиток гібридів з різним ФАО. 


Джерело відео: LNZ Web