Карамельна сукня з 10 тисяч цукерок

15 листопада 2018, 06:22 1538

Дизайнер Емілі Сейхамер — справжня ласунка, і може це легко довести, продемонструвавши сукню, яку вона зробила з 10 тисяч фантиків. На те, щоб зібрати потрібну кількість різнокольорових обгорток, їй знадобилося 4 роки. Результат вийшов чудовим — від яскравого вбрання неможливо відвести погляд!

Якщо не знати, з чого створена сукня Емілі, здогадатися практично неможливо. Процес роботи був дуже виснажливим: спочатку дівчина розсортувала всі обгортки за кольорами, після — пропрасувала кожен фантик і склала, зробивши 6 згинів, поєднала отримані «ланки» в ланцюжки.

Емілі збирала фантики тільки від однієї марки цукерок — Starburst. Дівчина розповіла, що ці солодощі мають для неї символічне значення: вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, коли він пригостив її цими льодяниками. Коли ж Емілі вирішила змайструвати таку сукню, він всіляко їй допомагав — колекціонував обгортки від цукерок, які їв. Спільними зусиллями вони зібрали потрібну кількість фантиків, і Емілі закінчила роботу над сукнею напередодні їхнього весілля.


Джерело фото: Кulturologia.ru