Герцевський Гарбуз#FEST: як село будує бренд на гарбузах

06 жовтня 2021, 06:24 4916

Село Маломиколаївка на Дніпропетровщині віднайшло свою «фішку» — гарбуз. Його вирощують тут в кожному домогосподарстві, а віднедавна переробляють на смачні цукати. Для популяризації виробленої продукції у Маломиколаївці щороку проводять фестиваль «Герцевський Гарбуз#FEST».

Цього року фестиваль відбувся вдруге та зібрав гостей не лише з найближчих територіальних громад області. На подію завітали представники Посольства Королівства Нідерландів в Україні на чолі з радником з питань сільського господарства Рейнаудом Наутеном.

Тісна співпраця між посольством та жителями Маломиколаївки триває вже рік, відколи село перемогло в конкурсі «Неймовірні села України 2020», організованому онлайн-виданням AgroPortal.ua. Саме цей конкурс підштовхнув маломиколаївців оцінити свої можливості та знайти шлях подальшого розвитку для села. В результаті Маломиколаївка отримала від головного партнера конкурсу «Неймовірні села України 2020» — Посольства Королівства Нідерландів в Україні — 100 тис. грн і підтримку для реалізації проєкту налагодження виробництва цукатів із овочів та фруктів.

І поки тривають ремонтні роботи в майбутньому цеху з виробництва цукатів і розробляється логотип для майбутньої продукції, маломиколаївці випробовують нове обладнання, створюють рецептури та пригощають виробленими смаколиками гостей села, які, до речі, сюди приїздять не лише на «Герцевський Гарбуз#FEST», але й відвідують село, щоб перейняти досвід — як стати неймовірним.

N. B. Стартує Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України. Сталий розвиток

Приєднуйтеся до Facebook-спільноти «Неймовірні села України»!

Джерело фото: AgroPortal.ua