«За два дні роботи ми зустріли понад 1600 відвідувачів, продемонстрували їм 126 одиниць техніки в дії та 350 одиниць в статиці від 65 компаній-партнерів. Це беззаперечний рекорд за 5 років проведення, який доводить, що «Битва Агротитанів» дійсно наймасштабніша демонстрація техніки та технологій для сільського господарства в польових умовах!», — коментують організатори.
Справжні польові випробування на полях Тетіївщини відбувались в межах шести постійно діючих демонстраційних зон, де учасники могли побачити в роботі обприскувачі, сівалки, комбайни, бункери навантажувачі, плуги, глибокорозпушувачі, борони і культиватори. Також, окремо були представлені генеральний насіннєвий партнер події «RAGT-Україна», який представив 20 високоефективних гібридів кукурудзи, та генеральний агрохімічний партнер «Єврохім-Україна», що презентував унікальні агрохімічні добрива, аналогів яким не існує.
Цьогорічна новинка — «зона ранніх посівів» — зібрала чимало глядачів, які мали змогу оцінити не лише роботу сівалок на полі, а й її безпосередній результат — 4-тижневі сходи кукурудзи та пшениці на мінімальному та нульовому обробітку грунту. В зоні демонстрації були представлені 12 агрегатів: від генерального партнера «КУН-Україна», спеціальних партнерів Poettinger та Veles Agro i від партнерів Agrimatco, Favorit, HORSCH, «Агромаш Краснянка» та Elvorti.
Справжні запеклі бої велись на демонстрації борін та культиваторів, де українські та іноземні виробники доводили на дії ефективність представленої техніки. 26 агрегатів для обробітку ґрунту з шириною захвату 1-7 м та 8-14 м від Poettinger, Veles Agro, Elvorti, Агро-Спец-Запчастини, Інтертрейдинг Україна, Агромаш Краснянка, Уманьферммаш, Амако, «КУН-Україна», Vaderstad, HORSCH, KET, «Агромаш Калина», Rich Land та УПЕК боролись за увагу глядачів.
«Битва Агротитанів — це здійснена мрія кожного аграрія потрапити в таке місце, де є можливість реально в полі побачити результат змагань виробників. Сьогодні після демонстрацій ми прийняли рішення придбати дискову борону HORSCH Joker», — прокоментувала директор ФГ «Стоянов А.А» (Одеська обл.) Алла Стоянова.
Про переваги точного землеробства учасники могли дізнатись в зоні точного землеробства, де компанії-партнери SmartFarming, «Біобаланс», «Агрікон Україна», «Стірфарм», GeoMetr та AgriLab презентували методи діагностики ґрунту, картографування (використання дронів) та переобладнання техніки, а власник «ТАК-Агро» та співорганізатор «Битви Агротитанів» Руслан Голуб поділився першим досвідом застосування систем точного землеробства у себе на господарстві: «Цьогоріч ми почали використовувати у роботі елементи точного землеробства. Оцінки давати, звісно, зарано — ще не зібрали урожай. Проте вже відчуваємо перший позитив — економія коштів. Завдяки аналізу ґрунтів та інших показників ми купували дешевші добрива ніж традиційно, виключно за потреби. Тільки це зекономило нам 3 млн грн на 1 т добрив. Є відповідна техніка, яка вносить їх диференційовано. Відверто кажучи, до самого точного землеробства нам поки далекувато, але ми працюємо в цьому напрямку. Думаю, роки через 2-3 ми повністю перейдемо на використання точних технологій».
Окремою новинкою цього року стала демонстрація «техніки з пробігом», в рамках якої генеральний партнер по тракторах DELTA 2015 презентував нові тягачі та ті, що були у використанні, завдяки чому учасники «Битви Агротитанів 2017» мали змогу насолодитись практичною демонстрацією техніки у всіх зонах. За задумом організаторів, демонстрація такої техніки дала змогу аграріям оцінити не лише дорогі, я й більш бюджетні одиниці та пересвідчитись, що через декілька років використання агрегати відзначаються ефективністю. Вражаючий тест-драйв позашляховиків та легкових автомобілів влаштували автомобільні партнери «Битви Агротитанів 2017»: Suzuki, Renault, Citroen, Scania, Skoda, АІС, Mitsubishi, Fiat та Peugeot. Усі відвідувачі мали змогу випробувати представлені автомобільні новинки на міцність та потужність на спеціально побудованій автотрасі для випробувань.