AGROPORT West Lviv 2018

23 квітня 2018, 06:30 2829

На відміну від традиційних виставок AGROPORT — захід мультиформатний і на цьому інтерактивному майданчику можуть зустрітися всі учасники цього процесу: фермери, бізнес, влада, представники громадськості; показати свої досягнення і обговорити проблеми.

З цього року захід проходить в трьох містах — на заході, півдні і сході України. Почали зі Львова. Тут «Агропорт» проводиться втретє. Учасники, а їх більше 200, приїхали з усієї України і представили сучасну аграрну техніку, новітні технології вирощування і переробки продукції, новинки селекції. А відвідувачі форуму — фермери з Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Вінницької та Житомирської областей.

«Ми не просто організовуємо насичену програму, а робимо акцент на регіональних особливостях. Тому компанії-учасники пропонують саме ті технології і техніку, які найкраще підходять саме для західного регіону», — каже генеральний менеджер проекту «АГРОПОРТ Україна» Дмитро Титаренко.

Після Львова естафету прийме Херсон (26-28 липня) і Харків (11-13 жовтня).


Джерело фото: AgroPortal.ua