Агрокебети об'єднали УКАБ і ВНАУ

19 лютого 2020, 07:00 3667

Вінницький національний аграрний університет підписав меморандум про співробітництво із асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» щодо запровадження новітньої магістерської програми «Агрокебети».

17 лютого Вінницький національний аграрний університет відвідав президент УКАБ, генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса. Зустріч зі студентами ВНАУ відбулась у рамках молодіжного проєкту «Школа молодого лідера».

Алекс Ліссітса розповів студентам університету про основні тенденції на світовому ринку продовольства та підкреслив, що аграрна галузь залишається найперспективнішою не лише в Україні, а й у всьому світі, адже питання №1 — зростання населення на планеті та, відповідно, різке зростання споживання продуктів харчування. Окрім того, це галузь, яка швидко розвивається і дає можливість для реалізації безлічі ідей.

Президент УКАБ дав студентам кілька порад, як бути успішними і постійно розвиватись: не звертати уваги на негатив, натомість шукати правильні підходи до вирішення проблем, читати, спілкуватися із позитивними і цікавими людьми, не боятися експериментувати, не бігати за оцінками, а полювати за знаннями. А ще — максимум практичного навчання.

Все це поєднує у собі програма «Агрокебети», покликана знайти талановиту молодь, яка зможе успішно працювати в агросекторі. Навчання починається восени на базі Вінницького національного аграрного університету. Протягом травня-серпня триватиме відбір студентів. Однією з переваг участі в програмі є менторський супровід топ-менеджера агрокомпанії, який супроводжуватиме студентів протягом усього проєкту. Викладачами програми стануть представники агробізнесу, ментори проєкту, зіркові закордонні спікери, викладачі-практики університетів України. 

Президент університету Григорій Калетнік подякував Алексу Ліссітсі за цікаву співпрацю і зазначив, що цілі проєкту «Агрокебети» і Вінницького національного аграрного університету повністю співпадають — підготувати висококваліфікованого фахівця, якого потребує роботодавець, та бажання, щоб талановиті діти і сучасні ідеї працювали в Україні.

«Завдяки нашим студентам та випускникам, які показують свій високий рівень, працюючи в сучасних компаніях, державних установах та організаціях, склався позитивний імідж університету як такого, що готує фахівців за аграрними, технічними, економічними та юридичними спеціальностями з найкращими теоретичними та практичними навичками сучасних технологій. Завдяки цьому провідні та успішні агрокомпанії визначили ВНАУ як базу для запровадження новітньої магістерської програми «Агрокебети». Це ще більше сприятиме розвитку університету», — підкреслив Калетнік.


Джерело фото: AgroPortal.ua, ВНАУ