Відновлено прийом заявок на конкурс Неймовірні села України 2022

27 травня 2022, 08:00 1928

Редакція AgroPortal.ua за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні відновлює прийом заявок на Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2022».

Про це повідомляє організатор конкурсу аграрне онлайн-видання AgroPortal.ua.

propData.content.image
Алла Стрижеус, керівник онлайн-видання AgroPortal.ua

«24 лютого конкурс було тимчасово призупинено, зважаючи на повномасштабне вторгнення росії в Україну. Попри це конкурсні заявки продовжували надходити. Після трьох місяців життя в умовах війни було прийняте рішення відновити конкурс, оскільки українські села мають бути почутими ще голосніше».

Команда AgroPortal.ua вкотре переконалася, що українці — неймовірні. Незважаючи на загрозу ракетних ударів по всій країні, громади будують плани на майбутнє, ажде розуміють, що війна невдовзі закінчиться, і потрібні будуть ресурси для відновлення сіл та міст.

propData.content.image
Рейнауд Наутен, радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні

«Завдяки спільній роботі ми змогли на власні очі побачити, як громади по всій Україні використовували конкурс як можливість для власного розвитку, як спосіб розповісти про себе, поділитися досвідом. Сьогодні жителі кожного українського села проявляють свої найкращі неймовірні якості. Тому разом з AgroPortal.ua прийняли рішення продовжити ініціативу».

У 2022 році конкурс «Неймовірні села України» стартував під гаслом сталого розвитку. Проєкти розглядались за такими напрямами: кругове виробництво, ефективне управління відходами, раціональне використання ресурсів, відновлювальна енергетика та кооперативний рух.

Зважаючи на те, що сьогодні в пріоритеті українських громад відбудова сільських територій, AgroPortal.ua приймає заявки, направлені на підтримку переробки агропродукції на місцях, створення кооперативів та робочих місць.

Загалом видання вже отримало 98 заявок на участь від українських сіл. Найбільш активними були жителі Івано-Франківської та Луганської областей. Всі заявки будуть оброблені та прийняті до уваги, редакція окремо зв’яжеться з контактною особою заявника. Але на цьому ми не зупиняємось та додатково прийматимемо заявки на участь.

Призовий фонд Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2022» 200 тис. грн від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. 

Детльніше про оновлені етапи та вимоги до кункурсанта ТУТ