Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України. Сталий розвиток» тимчасово призупинено у зв’язку з війною в країні, та незважаючи на це, українські села продовжують подавати заявки на участь.

Про це повідомляє організатор конкурсу аграрне онлайн-видання AgroPortal.ua.

«Зважаючи на вторгнення росії до України, ми були вимушені поставити конкурс на паузу. Нинішні умови, особливо в деяких регіонах, не дають нормально жити, не те щоб розвиватися. Але українці незламні, до сьогоднішнього дня вони продовжують подавати заявки на конкурс, ажде розуміють, що війна невдовзі закінчиться, і потрібні будуть ресурси для відновлення сіл та міст», — зазначає керівник онлайн-видання AgroPortal.ua Алла Стрижеус.

Конкурс Неймовірні села України. Сталий розвиток поставлено на паузу Конкурс Неймовірні села України. Сталий розвиток поставлено на паузу

Прийом заявок на Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України. Сталий розвиток» тимчасово призупинено.

Стартує Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України. Сталий розвиток Стартує Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України. Сталий розвиток Онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні оголошує про старт прийому заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України. Сталий розвиток».

Село Семигори, що на Київщині, прийняло багато біженців, яким потрібно надати роботу. Саме тому місцеві активісти вирішили, що конкурс «Неймовірні села України. Сталий розвиток» в цьому їм допоможе.

«Незважаючи на страшну біду в нашій країні, ми все ж вирішили надіслати заявку на участь у конкурсі. Виготовлення екологічно чистої продукціїї з натуральних тканин, еко-упаковок, еко-іграшок та загалом розвиток сільського туризму — це ті процеси, до яких може бути залучене майже все населення нашого села», — говорить керівник поданого на конкурс проєкту розвитку сільських територій Оксана Шабаан.


Головний партнер конкурсу, Посольство Королівства Нідерландів в Україні, надає переможцю 100 тис. грн на реалізацію проєкту розвитку сільських територій.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua