Попри війну: українські села продовжують подавати заявки на звання неймовірного

26 березня 2022, 06:49 1599

Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України. Сталий розвиток» тимчасово призупинено у зв’язку з війною в країні, та незважаючи на це, українські села продовжують подавати заявки на участь.

Про це повідомляє організатор конкурсу аграрне онлайн-видання AgroPortal.ua.

«Зважаючи на вторгнення росії до України, ми були вимушені поставити конкурс на паузу. Нинішні умови, особливо в деяких регіонах, не дають нормально жити, не те щоб розвиватися. Але українці незламні, до сьогоднішнього дня вони продовжують подавати заявки на конкурс, ажде розуміють, що війна невдовзі закінчиться, і потрібні будуть ресурси для відновлення сіл та міст», — зазначає керівник онлайн-видання AgroPortal.ua Алла Стрижеус.

Село Семигори, що на Київщині, прийняло багато біженців, яким потрібно надати роботу. Саме тому місцеві активісти вирішили, що конкурс «Неймовірні села України. Сталий розвиток» в цьому їм допоможе.

«Незважаючи на страшну біду в нашій країні, ми все ж вирішили надіслати заявку на участь у конкурсі. Виготовлення екологічно чистої продукціїї з натуральних тканин, еко-упаковок, еко-іграшок та загалом розвиток сільського туризму — це ті процеси, до яких може бути залучене майже все населення нашого села», — говорить керівник поданого на конкурс проєкту розвитку сільських територій Оксана Шабаан.


Головний партнер конкурсу, Посольство Королівства Нідерландів в Україні, надає переможцю 100 тис. грн на реалізацію проєкту розвитку сільських територій.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua