Прострочене пиво — приманка для слимаків
Усі ми любимо вечірки, але ранкові гори безладу і напівпорожніх пляшок з-під пива є не дуже приємним наслідком святкування. Але, може, ці частково спожиті пляшки з пивом мали вищу місію, ніж бути недопитими? Наприклад, врятувати ваш сад від слимаків. Оскільки слимаки притягуються до дріжджів, пиво стане для них свого роду приманкою. Для цього потрібно заповнити контейнери пивом і розставити їх по саду чи городу. Слимаки неодмінно потраплять у пастку.
Рідке мило — контроль над шкідниками
Зазвичай ми купуємо набагато більше туалетних приналежностей, ніж нам потрібно. Це означає, що ми не завжди до кінця використовуємо пляшку з милом, гелем чи шампунем, а відразу відкриваємо нову. На щастя, саме ці засоби — надзвичайно ефективні інсектициди для таких комах як попелиці, клопи, кліщі. Достатньо розвести одну чайну ложку миючого засобу на 250 мл води і розпилити дану суміш на рослини.
Макулатура — засіб боротьби з бур’янами
Щороку ми викидаємо багато непотрібної для нас макулатури: старі газети, картонні коробки, книги тощо, не підозрюючи, що їх можна використати в господарських цілях. Потрібно всього лише цю макулатуру розложити на землі, яка є забур’яненою, а зверху — розкидати солому чи деревну стружку для того, щоб її не знесло вітром. Завдяки даній техніці бур’яни гинуть і компостуються на місці. Вже через кілька тижнів можна зробити невеликі отвори в картоні чи газеті, щоб посадити туди саджанці.
Яєчна шкаралупа — перші ліки для томатів
Якщо у вас є можливість не викидати яєчну шкаралупу, то збережіть її для рослин, яким для розвитку необхідний кальцій. Наприклад, для томатів кальцій є дефіцитним. Садівники розповідають, що якщо посипати подрібненою шкаралупою з 10 яєць навколо коріння кожного кущика помідора під час посадки, то це допоможе запобігти такій хворобі як цвітна гниль.
Сеча — найкраще рідке добриво
Сеча має надзвичайно високий вміст азоту, який є важливою поживною речовиною для росту рослин. Проте, перш ніж застосовувати це добриво, необхідно розбавити його водою в пропорції 4:1.
AgroPortal.ua за матеріалами Мodernfarmer.com