Проте, стабільне життя нецікаве підприємцю: вирішив він опанувати нову нішу — виробництво чіпсів.
«Основним видом діяльності нашого підприємства є виробництво хліба, а новий напрямок ми почали відпрацьовувати лише 3-й місяць,— розповідає Голобородько. — Їздили по різних виставках, дивилися на різні цікаві продукти і знайшли ось такий перспективний напрямок — сушіння овочів, фруктів та м'яса, що є найкращим способом для збереження корисних властивостей, а також для зручності зберігання та їх подальшого вживання».
Почали із найважчого — сушіння м'яса. В асортименті на сьогодні сушене м'ясо індичатини, курятини та яловичини з різними приправами (перець, коріандр, петрушка, цибуля, імбир). Сировину беруть у місцевого населення.
«Вся продукція у нас натуральна, адже ми не додаємо консервантів, емульгаторів чи ще чогось, — стверджує пан Микола. — Продукція сушиться в інфрачервоній сушарці вітчизняного виробництва. Для регіону — це новітня технологія».
В середньому процес сушіння проходить від 3 до 4 годин, за таких умов томати, наприклад, висушуються в 17 разів, а полуниця — в 15.
За словами Миколи Голобородька, розпочати таку справу легше, коли є власні людські ресурси, адже за 3 місяці роботи виробництво фруктових, овочевих та м'ясних чіпсів ще не принесло прибутків.
Іванна Панасюк, AgroPortal.ua