Про це повідомила перший секретар з питань енергетики та комерції посольства Великої Британії в Україні Кріна Лавері.
«Незважаючи на законодавчі бар’єри, українські бізнесмени мають вдосталь можливостей для поставок. Так, до Великобританії надходить певна рослинницька продукція «мade in Ukraine» — овочі та ягоди. Поки що партії невеликі, проте ягоди, органічна та біопродукція з вашої країни дуже високої якості. Тож у цьому напрямку, на мій погляд, потрібно працювати. Ніша свіжих ягід та фруктів, вирощених без використання хімії та пестицидів, зараз як ніколи прибуткова, ціни на неї тримаються на стабільно високому рівні», — повідомила вона.
Проте, за її словами, говорячи про збільшення кількості поставок, Україна має більше фокусуватися на якості продукції. Крім того, вже за декілька років сільське господарство України маєте перейти на інші, європейські стандарти ведення бізнесу.
«Запитань до якості українського зерна чи курятини немає. З овочевим сегментом, крупами, молочною продукцією вам належить попрацювати. Рівень оснащеності деяких заводів, які були побудовані ще за радянських часів, залишає бажати кращого. Цієї минувшини потрібно позбуватися і прагнути до кращого. Це потребуватиме часу, проте Україна все ще залишається інвестиційно привабливою країною», — резюмувала експерт.
AgroPortal.ua за матеріалами Agravery