logo

Думка експерта

Часи, коли аграрії просто купували технику, минули. Зараз важливі технології Джерело фото: AgroPortal.ua

Часи, коли аграрії просто купували технику, минули. Зараз важливі технології

Думка експерта Дмитро Давиденко 15 липня 2020. 08:08 1104

Поточний рік став непростим для ринку сільгосптехніки. Просіданню продажів передувало багато факторів: як політичних, так і економічних.

Таку думку висловив генеральний директор «Амазоне-Україна» Дмитро Давиденко.

«Вихід із цієї ситуації простий — криза згодом мине, оскільки стає більш зрозуміла картина з ринком землі, і спекуляції у цьому напрямку закінчаться. Зрозуміло, що компанії переглянуть інвестиційні плани, і всі будуть рухатись шляхом оптимізації. Але загалом — для тих компаній, які займають активну позицію з упровадження нових технологій, відкриються нові можливості на ринку», — вважає він.

Експерт зазначив, що клієнти зараз розглядають інвестиції в купівлю техніки, але все більш важливим стає питання вибору технологічного продукту. Такі продукти дорожчі, але в перспективі вони дозволяють знизити витратну частину та підвищити рентабельність бізнесу.

«Ми бачимо, як змінюється парадигма мислення клієнтів, оскільки раніше всі вважали, що купувати дорогу техніку невиправдано. Зараз вони вже оцінюють, яка вигода від купівлі того чи іншого продукту, де технології дозволять зекономити ресурси та дадуть додаткові перспективи для розвитку, тому до інвестицій в техніку підходять більш зважено», — пояснює Дмитро Давиденко.

Крім того, він зауважив, що нинішні критичні погодні умови, яких не було ніколи раніше, змусили багатьох агрономів і технологів думати, куди рухатись далі, щоб отримувати результати та убезпечувати себе.

«Часи, коли аграрії просто купували технику, минули. Зараз на перше місце вийшло питання технології. Ми, як виробники, повинні допомагати з пошуком рішень щодо подальшого розвитку, а тому в першу чергу самі маємо тестувати та знаходити відповіді на запитання, які постають перед аграріями все гостріше. 

Криза стала каталізатором зміни в мисленні та підходах до ведення аграрного бізнесу. Для нашої компанії, як однієї з найбільш інноваційних на ринку, те, що відбувається — однозначно плюс», — підсумував Дмитро Давиденко.


AgroPortal.ua за матеріалами «Українського клубу аграрного бізнесу»


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги