logo

Думка експерта

На Україну чекає значне спрощення ведення насіннєвого бізнесу

На Україну чекає значне спрощення ведення насіннєвого бізнесу

Думка експерта Олександр Федоров 21 жовтня 2020. 07:38 1747

Після рішення Європарламенту щодо визнання української системи сертифікації насіння еквівалентною вимогам ЄС варто очікувати значного спрощення ведення насіннєвого бізнесу в Україні.

Таку думку висловив генеральний директор ТОВ «КВС-Україна» Олександр Федоров під час прес-сніданку, організованого Насіннєвою асоціацією України (НАУ). 

«Наприклад, у нас є гібрид, який дав гарний врожай у поточному році. Ним зацікавилися у Румунії, ринок якої постраждав цьогоріч більше, ніж наш. Тепер ми можемо просто перемістити наш продукт до цієї країни для подальшої безперешкодної реалізації», — відзначив Олександр Федоров.

N.B. Європарламент у першому читанні визнав українську систему сертифікації насіння

За його словами, рішення Європарламенту надає можливість покращення ведення бізнесу для українських селекціонерів, адже для них реально відкриються нові ринки збуту.

«На мою думку, площі під посівним матеріалом в Україні у наступні кілька років будуть збільшуватися і за рахунок безпосередньо сільгоспвиробників, сертифікованих господарств, які вміють правильно вирощувати якісне насіння», — вважає Олександр Федоров.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги