logo

Думка експерта

Знайти кваліфікованих фахівців непросто, а утримати — ще складніше

Знайти кваліфікованих фахівців непросто, а утримати — ще складніше

Думка експерта Володимир Кудрик 30 жовтня 2020. 07:08 2528

Вітчизняне машинобудування, як і інші галузі, відчуває гостру нестачу кваліфікованих кадрів. Компанія «Лубнимаш» у пошуку нових співробітників звернулася за допомогою до ЗВО. Між підприємствами і технічними ЗВО, які випускають фахівців, підписаний ряд угод. Директор заводу і HR-директор зустрічаються з ректорами, керівниками кафедр, розмовляють зі студентами, розповідають їм про перспективи.

Про це розповів засновник заводу «Лубнимаш» Володимир Кудрик.

«У нас був найгостріший дефіцит молодих співробітників у технічному відділі. Як правило, там працювали одні пенсіонери, які креслили на кульманах. Можете собі уявити, які завдання стояли перед новим керівництвом у той час? Вони нам повірили, ми їх зацікавили новими викликами, а також зарплатами і житлом. Посил був такий: приїжджайте, живіть і працюйте. Тут ви можете себе реалізувати. Це спрацювало», — зазначає Володимир Кудрик.

За його словами, компанія побудувала малосімейку на 40 однокімнатних і двокімнатних квартир. Світло, опалення, внутрішній ремонт — все це за рахунок компанії. Поруч із заводом підприємство побудувало ще 12 квартир, там живе молодь із конструкторського відділу.

«Крім того, ми приділяємо особливу увагу навчанню співробітників. Всі, хто у нас працює, активно навчаються. Я особисто і керівництво компанії багато вчимося. Вчимося методам управління, проходимо спеціальні тренінги — як вести переговори, як управляти командами. Співробітників ми навчаємо і всередині компанії, і за допомогою зовнішніх тренерів. Наша система внутрішнього навчання, вважаю, непогано вибудована», — зазначає Володимир Кудрик.

Він також підкреслив, що компанія впроваджує сучасні методи управління персоналом, які пропонують різні навчальні організації та успішні бізнес-тренери.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги