logo

Думка експерта

Як вдвічі зменшити витрати на запасні частини

Як вдвічі зменшити витрати на запасні частини

Думка експерта Ігор Гуменюк 22 березня 2021. 07:11 866

Щоб знайти кращу ціну на запчастини, можна піти двома шляхами: купити «сьогодні на сьогодні», де ціна, можливо, буде оптимальною на сьогодні, але не найкращою, якою б вона могла бути. Інша річ — завчасно подбати про потрібні запчастини, звернувшись до компанії-постачальника орієнтовно за 2-3 місяці.

Таку думку висловив керівник департаменту з продажу запчастин компанії «АМАКО Україна» Ігор Гуменюк.
 
За його словами, це дозволяє постачальнику завчасно сформувати відповідне замовлення, отримати знижки за обсяг і завчасне замовлення й запропонувати господарству найкращу ціну.
«Ми рекомендуємо нашим клієнтам після закінчення польових робіт обов’язково проводити огляд техніки та завчасно звертатися до партнерів зі списком запчастин, які знадобляться», — зазначає Ігор Гуменюк.

Для своїх клієнтів «АМАКО Україна» безкоштовно проводить дефектування техніки та надає інформацію щодо її пошкоджень, без жодних зобов’язань придбати запчастини саме в них.
«Аграрій може обрати три типи запчастин у компанії — оригінальні запасні частини від виробника техніки, запчастини зі спеціалізованих заводів і якісні аналоги деталей машин від своїх постійних партнерів. Упродовж гарантійного періоду на техніку, звісно, встановлюють тільки оригінальні запчастини. А після закінчення строку гарантії — це вже вибір клієнта», —розповідає Ігор Гуменюк.

Майже всі виробники техніки не мають свого виробництва запчастин — це економічно невигідно. Тож вони укладають постійні контракти з виробниками запчастин.

«Як компанія, що спеціалізується на цих питаннях, ми рекомендуємо після гарантійного терміну переходити на запчастини цих виробників і не переплачувати за коробку. До таких компаній належать Donaldson, SKF, WIX, Castrol й інші — це дозволяє зменшити витрати на обслуговування техніки», — говорить Ігор Гуменюк.
 
Об’єктивно, що аграрій не завжди хоче використовувати аналоги, після, можливо, невдалогодосвіду. Тому «АМАКО Україна» надає гарантію мінімум 90 днів на запчастини.
 
Крім того, компанія дає можливість клієнтам безкоштовно протестувати запчастини й порівнятиїх з оригінальними. Вартість оригінальної запчастини може відрізнятися від аналогової, утім, цілком якісної, у 2-3 рази. «Тож, купивши таку, є шанс реально зменшити витрати на запчастини. Якщо оригінальну деталь, наприклад, зі США, треба чекати понад тиждень, компанія зможе знайти її ближче та швидше», — додає Ігор Гуменюк.


AgroPortal.ua за матеріалами «АМАКО Україна»


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги