logo

Думка експерта

Інновації — ключ до більш стійкого сільського господарства

Інновації — ключ до більш стійкого сільського господарства

Думка експерта Андреас Хубер 08 березня 2021. 06:24 973

Наука і технології можуть допомогти сільгосппідприємствам виробляти здорові і доступні продукти харчування, які не виснажують природні ресурси і не впливають негативно на навколишнє середовище.

Про це зазначає керівник відділу інтегрованих польових досліджень в регіоні EMEA компанії Corteva Agriscience Андреас Хубер, коментуючи вплив Європейської зеленої угоди (EU Green Deal) на розробку нових рішень для європейських фермерів.

При цьому він виклав Стратегію сталого розвитку Corteva Agriscience, що включає 14 цілей, які повинні бути досягнуті компанією протягом наступних 10 років.

«Ці зобов'язання супроводжуються чіткими показниками, такими як збільшення глобальної врожайності сільськогосподарських культур на 20% при одночасному скороченні викидів парникових газів на 20%, поліпшення здоров'я ґрунту на 30 млн га, збільшення доходів і стійких практик для 500 млн дрібних господарств у всьому світі та інше. Багато з наших цілей в області сталого розвитку підтримують цілі Європейської зеленої угоди і, безумовно, визначають наші пріоритети в області науково-дослідних розробок», — відзначив Андреас Хубер.

Він також виділив кілька інновацій Corteva Agriscience, пов'язаних з Зеленою угодою, які спрямовані на мінімізацію впливу сільського господарства на навколишнє середовище, в тому числі:

· стабілізація азоту в ґрунті за допомогою технології Optinyte™;
· точне землеробство з використанням нових цифрових технологій, датчиків і супутників для більш скерованого застосування засобів захисту рослин;
· нещодавно виведений з використанням традиційних методів селекції гібрид ріпаку, який має високу толерантність до грибкових захворювань, що допоможе зосередитися на боротьбі з · ключовими хворобами інших сільськогосподарських культур;
· нова лінійка біологічних інсектицидів і фунгіцидів, що робить компанію важливим партнером для європейських фермерів, які займаються органічним сільським господарством.

«Ми в Corteva постійно вивчаємо, як інновації можуть підвищити стійкість продуктових систем, — каже Хубер. —  Ми відзначаємо більш високий темп появи інновацій, спрямованих на вирішення питань волатильності клімату, поліпшення біорізноманіття, підвищення здоров'я ґрунтів та інших пов'язаних сфер».


Для довідки: Corteva Agriscience —  це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі —  включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги