logo

Спецпроекти

Ранкова кава // Найсмачніші напої світу

Ранкова кава // Найсмачніші напої світу

Спецпроекти 15 липня 2020. 06:31 1898

За статистикою, люди в середньому п’ють 8 разів на день. Ми цьому просто не надаємо уваги, для нас це так само звично, як дихати.

Видання CNN оприлюднило рейтинг, до якого увійшло 50 найрізноманітніших напоїв світу — добре відомих нам і екзотичних, безалкогольних і алкогольних, з цукром і без, зігріваючих і освіжаючих, на будь-який смак.

Абсолютно закономірно перше місце в рейтингу посіла звичайна чиста вода. Саме вона є основою усіх існуючих напоїв, і, без перебільшення, основою життя.

На другому місці — всесвітньовідома Coca-Cola, яку в 1886-му році придумав американський фармацевт Джон Стіт Пембертон. 

Цілком заслужено третю сходинку в списку зайняла кава з Ефіопії — саме з цього напою більшість людей починає свій день.

Четверте і п'яте місця прихильники віддали пиву і чаю, які, без сумніву, відіграють важливу роль у житті людей і належать до найбільш вживаних напоїв у світі.

Трохи несподівано для багатьох наступну сходинку у рейтингу зайняв напій з Малайзії Air mata kucing, який виготовляють із висушеного фрукту лонгану, що росте в Малайзії, Китаї, Таїланді.

Cьоме місце займає освіжаючий і корисний апельсиновий сік — напій, вперше масово вироблений та поширений у Сполучених Штатах приблизно в 1915 році. На восьмій сходинцічервоне вино, яке, як стверджують дослідники, з'явилося понад 8 тисяч років тому.

На дев'ятому місці — британський джин із тоніком, а завершує першу десятку рейтингу гарячий шоколад.

Також у списку найсмачніших напоїв світу від CNN знайшли своє місце молоко (23) і Фанта (43). 


AgroPortal.ua за матеріалами Life.pravda


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги