logo

Спецпроекти

Суперсила в агро: боротьба зі зміною клімату. КОМІКСИ

Суперсила в агро: боротьба зі зміною клімату. КОМІКСИ

Спецпроекти 21 жовтня 2021. 06:32 1820

Останній звіт Міжурядової панелі ООН з питань зміни клімату (IPCC) продемонстрував, що ми досягли критичного моменту в історії. За оцінками, що містяться у звіті, середнє глобальне потепління наразі становить 1,1°C у порівнянні з доіндустріальними рівнями.

Паризька угода, прийнята у 2015 році, ставила за мету обмежити середнє потепління до 1,5°C у 21 столітті. У кожному з майбутніх сценаріїв викидів, описаних у новому звіті, ми, швидше за все, досягнемо середнього потепління на 1,5°C протягом наступних 20 років. Навіть якщо ми досягнемо чистого нульового рівня викидів до 2050 року (це найкращий сценарій у звіті), потепління досягне свого піку в середині століття та становитиме 1,6°C. Повідомлення чітке: нам надзвичайно важливо прийняти рішучі комплексні дії для того, щоб подолати цю проблему.

Сільське господарство посідає унікальну позицію як основна частина рішення. Сьогодні на сільське господарство припадає майже чверть усіх світових викидів парникових газів, але ферми також володіють неймовірною суперсилою, щоб зіграти вирішальну роль: за допомогою фотосинтезу вони перетворюють вуглець із повітря на рослинну речовину й утримують вуглець у ґрунті. Завдяки розумним кліматичним інструментам та практикам фермери можуть допомогти сільгоспкультурам видалити ще більше вуглецю з атмосфери, зменшивши при цьому обсяг та вплив викидів парникових газів від аграрної діяльності. 

З коміксів ви дізнаєтесь, як поєднання природних суперсил сільськогосподарських культур, перевірених методів землеробства та дивовижних технологій може допомогти у боротьбі зі зміною клімату. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 


AgroPortal.ua за матеріалами BAYER 


Ключові новини аграрного ринку в Telegram

Новини

Показати все

Блоги